Kilis'te gergin hava sürüyor! İnternet, telefon çekmiyor!

IŞİD, son haftalarda ısrarlı bir şekilde Kilis'e saldırılarına devam ederken halktaki tedirginlikler de had safhaya ulaşmış durumda!

Kilis'te gergin hava sürüyor! İnternet, telefon çekmiyor!
Kilis'te gergin hava sürüyor! İnternet, telefon çekmiyor! Admin

Son günlerde Kilis, IŞİD'in katyuşa füzelerine hedef olmaya devam ediyor. Türk Silahlı Kuvvetleri de saldırılara misliyle karşılık vermeye devam ediyor. Ancak bu durum, Kilislileri artık bıktırmış durumda!


Bugün de Kilis'ten gelen haberlere göre GSM şirketleri, Kilis'e birkaç gündür sağlıklı hizmet veremezken kentte internetin de kesik olduğu belirtiliyor.


Halk bu durumdan bezmiş durumda, şehri terk etmeye devam ediyor. Çünkü IŞİD'in saldırılarının artma eğiliminde olması, halkta panik havasının artmasına neden oluyor.


Bugüne kadar Kilis'te IŞİD saldırıları neticesinde 21 kişi hayatını kaybederken 80 kişi ise çeşitli yerlerinden yaralanarak hastanelerde tedavi altına alındı.


Banka şubelerini hizmet verememesi, marketlerde bulunan POS cihazlarının çalışmaları her manada hayatı olumsuz yönde etkiliyor.


Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu da Kilis özelinde IŞİD'e karşı gerekirse bir kara harekatı yapılabilme ihtimalini dile getirmedi de dikkatleri Kilis'e yoğunlaştırmaya neden oluyor.

daeş kilis saldırısı ışid kilise saldırıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık Bakanlığından
Sağlık Bakanlığından "WhatsApp'tan mesaj atan doktor" açıklaması geldi!
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)