Ağabeyini öldüren adam, Müge Anlı'da canlı yayına katıldı!

Müge Anlı'nın programı çok ilginç ve ibretlik olaylara sahne olmaya devam ediyor. Hala devam eden programda ağabeyini öldürdüğü 26 yıl sonra ortaya çıkan Ali Ekmekçi canlı yayında ağabeyini nasıl öldürdüğünü anlatıyor.

Ağabeyini öldüren adam, Müge Anlı'da canlı yayına katıldı!
Ağabeyini öldüren adam, Müge Anlı'da canlı yayına katıldı! Admin

Ali Ekmekçi, bundan tam 26 yıl önce ağabeyi Sami Ekmekçi'yi öldürdü. Ağabeyin eşi yani yengesi Safiye Hanım ile bir yasak aşk yaşadığı iddia edile kardeş Ali Ekmekçi, Safiye Hanım'ında isteğiyle ağabeyini öldürdü. Bundan tam 26 yıl önce gerçekleşen olayda katil zanlısı olan Ali ekmekçi, Müge Anlı'nın canlı yayınında cinayeti nasıl işlediğini anlatıyor.


Cinayeti, ağabeyinin kafasına iki kez vurarak işlediğini belirlen Ali Ekmekçi, ardından cesedi bir gün beklettiğini ve o gün babasını evine gittiğini belirtti. Bir gün sonra yine cesedin yanına gidip ölüp ölmediğini kontrol ettiğini belirten Ali ekmekçi, ağabeyinin öldüğüne kanaat getirdikten sonra onu 2-3 metre derinliğinde bir kuyuya attığını belirtti.

 

Müge Anlı, katil zanlısı Ali Ekmekçi'ye ısrarla niçin zaten ölü olan adamın ölüp ölmediğini kontrol ettiğin sorarken Ali Ekmekçi de içinde pişmanlık olduğunu bu yüzden durmadan ölüp ölmediğini kontrol ettiğini belirtti. Bir hayat belirtisi olması durumunda hemen hastaneye götürmeyi düşündüğünü belirtti.

 

Zaman aşımı dolayısıyla hakkında herhangi bir işlem yapılmayacağı belirtilen Ali Ekmekçi, ağabeyinin katil zanlısı olarak Müge Anlı canlı yayınında konuşurken soğukkanlılığını koruyor.

 

Katil zanlısı Ali Ekmekçi, öldürdüğü ağabeyinin oğlu olan Yasin Ekmekçi ile de programda yüzleşti. Katil zanlısı olan amca, yeğenine kendisinin baktığını belirtirken yengesiyle arasında herhangi bir ilişkinin olmadığını belirtirken yeğen Yasin Ekmekçi ise amcasının haftanın altı günü kendilerinde olduğunu, gece saatlerine kadar kendilerinde kaldığını belirtti.


Programın sunucusu Müge Anlı ise bu adamın aradan 26 yıl geçmesine rağmen dışarıda olmadığını içine sindiremediğini belirterek adeta isyan etti.
müge anlı abisini öldürdü canlı yayına çıktı ali ekmekçi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)
CHP Milletvekili Tanju Özcan'dan partisine FETÖ sitemi!
CHP Milletvekili Tanju Özcan'dan partisine FETÖ sitemi!