"AK Parti'nin Yeni Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım"

Kulislerden gelen haberler her an değişime açık bir durumda! En son kulis bilgilerine göre AK Parti'nin yeni Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım olarak belirlendi.

Admin

AK Parti'de Ahmet Davutoğlu tarafından açıklanan olağanüstü kongre kararının ardından kulislerde yeni Başbakan'ın kim olacağı konusu gündemdeki yerini koruyor. Gelen bilgilere göre Binali Yıldırım, Bekir Bozdağ, Berat Albayrak ve Numan Kurtulmuş'un adının geçtiği Başbakanlık için Binali Yıldırım'ın adı ön plana çıkmış durumda!


Gelen bilgilere göre Binali Yıldırım, Genel Başkanlık ve Başbakanlık'a hazırlanıyor. Kongrenin kardeşlik havası içinde geçmesi beklenirken yeni Başbakan'ın duyurusunun da Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından yapılması bekleniyor.


Oluşturulacak yeni bir kabinede mevcut isimlerden bazılarının yerini koruyacağı belirtilirken bazı isimlerin ise geri plana alınacağı konuşuluyor. Yine gerek MYK gerekse MKYK'da da değişikliklerin olacağı herkesçe biliniyor. Binali Yıldırım'a yakın olan bazı kişilerin şimdiden sevinç yaşamaya başladıkları da belirtiliyor. Binali Yıldırım'ın da kendi yakın çevresindekilere hazır olmaları gerektiğini belirttiği bildiriliyor.


Bu gelişmeler ışığında yapılan son anketlerde AK Parti'in oy oranlarının yüzde 50 bandında olduğu belirtiliyor. 

ak parti yeni genel başkan kim yeni başbakan kim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP Milletvekili Tanju Özcan'dan partisine FETÖ sitemi!
CHP Milletvekili Tanju Özcan'dan partisine FETÖ sitemi!
Yeni sigara fiyatları belli oldu! İşte paket başına gelen zam!
Yeni sigara fiyatları belli oldu! İşte paket başına gelen zam!