Whatsapp'tan yeni güncelleme: GIF'ler otomatik oynayacak!

Akıllı telefonların geliştirilmesi ile birlikte uzun zamandır birçok kişinin kullanmış olduğu WhatsApp günümüzde yaklaşık olarak 1 milyar kadar kullanıcıya sahiptir.

Whatsapp'tan yeni güncelleme: GIF'ler otomatik oynayacak!
Whatsapp'tan yeni güncelleme: GIF'ler otomatik oynayacak! Admin

Mesajlaşma, ses kaydı gönderme, fotoğraf, müzik vb. medya araçları gönderme, sesli arama yapma gibi birçok özelliği bulunan WhatsApp her gün 1 milyar kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu kullanıcı sayısı ile birlikte devamlı olarak kendini yenileyen ve güncelleyen WhatsApp her geçen gün kullanıcıları için yeni özellikler uygulamaktadır.


Beklenen GIF oynatma özellik geldi!

Bir süredir WhatsApp’a da gelmesi beklenen özelliklerden biri de GIF uygulamasıydı. WhatsApp mesajlaşma çubuğundan gönderilen GIF linkleri ancak üzerine tıklandığında açılan tarayıcı üzerinde izlenirken artık WhatsApp’ta direkt olarak izlenebilecek. Göndermiş olduğunuz linki direkt oynatma özelliğine sahip olacak olan WhatsApp’ın bu yeni uygulaması birçok kullanıcıda heyecan uyandırmaktadır. İnternette dolanırken görmüş olduğunuz GIF’leri artık arkadaşlarınız ile WhatsApp’ta paylaştığınızda GIF otomatik olarak oynayacak ve arkadaşlarınız linke tıklamadan da GIF’i izleyebilecekler.


WhatsApp’ta yeni özellik

Her geçen gün kendini devamlı olarak güncelleyen ve her zaman kullanıcıları için rahat bir kullanım sağlayan WhatsApp özellikle 2015 yılının sonlarına doğru getirmiş olduğu arama özelliği ile birçok kişi tarafından oldukça beğenilmiştir. Yine fotoğraf gönderme ve diğer medya araçlarını gönderme amacıyla da WhatsApp günümüzün en çok kullanılan uygulamalarından olmayı başarmıştır. Özellikle aktif kullanıcıları için sevindirici bir haber olan GIF uygulaması da yine WhatsApp’ı diğer birçok uygulamadan farklı kılacaktır. 

whatsapp gif güncelleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık Bakanlığından
Sağlık Bakanlığından "WhatsApp'tan mesaj atan doktor" açıklaması geldi!
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)