Türkiye güzelliğinden Aydın il kadın kolları başkanlığına!

Bilindiği üzere geçtiğimiz Mart ayında Ak Parti Aydın il kadın kolları başkanı Mediha Turgut Genel Merkez’den istifasını istemişti ve başkanlık koltuğunu boşaltmıştı.

Türkiye güzelliğinden Aydın il kadın kolları başkanlığına!
Türkiye güzelliğinden Aydın il kadın kolları başkanlığına! Admin

Yaklaşık 3 aydır boş duran başkanlık koltuğuna ise 2006 Türkiye güzeli Seda Sarıbaş atandı. Ak Parti Aydın İl Başkanı olan Ömer Özmen’in yaptığı açıklamada ise Miss Turkey 2006’da birinci olan Seda Sarıbaş’ın Aydın  Büyükşehir Meclis üyesi ve Didim Belediyesi’nde üye olduğu belirtildi.


Seda Sarıbaş kimdir?

2006 yılında Miss Turkey yarışmasına katılarak Türkiye güzeli seçilen Seda Sarışbaş daha sonra Didim’e yerleşerek Didim iş adamı ile Sedat Sarıbaş ile evlenmişti. Bir kız bir de erkek çocuğa sahip olan Seda Sarıbaş iki çocuk sahibi bir annedir. Tıpkı Seda Sarıbaş gibi eşi Sedat Sarıbaş da Ak Parti Didim ilçe teşkilatı yönetim kurulunda uzun süredir yer almaktadır.


Seda Sarıbaş’tan açıklama

 

Aydın il kadın kolları başkan koltuğuna getirilen Seda Sarıbaş yaptığı açıklamada getirilmiş olduğu görevin görev ve sorumluluklarının gayet bilincinde olduğunu belirtti. Görevini en iyi şekilde yerine getiremeye çalışarak oldukça umut veren bir konuşma yapan Seda Sarıbaş 3 aydır boş kalan kadın kolları başkan koltuğunun sahibi oldu. Ak Parti Aydın il başkanı Ömer Özmen de yaptığı açıklamada Seda Sarıbaş’a görevinin hayırlı olmasını dilerek, partimize ve aydınımıza hayırlı olmasını dileriz sözlerini dile getirdi. 

Seda Sarıbaş türkiye güzeli ak parti aydın kadın kolları başkanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık Bakanlığından
Sağlık Bakanlığından "WhatsApp'tan mesaj atan doktor" açıklaması geldi!
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)