Zeytinburnu’nda polis memur intiharı

İstanbul Zeytinburnu’nda ailesi ile birlikte ikamet eden polis memuru Halil Uygur henüz nedeni bilinmeyen bir sebepten ötürü odasında intihar etti.

Zeytinburnu’nda polis memur intiharı
Zeytinburnu’nda polis memur intiharı Admin

Bekar olmasından dolayı annesi ve babası ile birlikte yaşayan polis memuru Zeytinburnu’nun Gökalp Mahallesi’nde 47/1. Sokak’ta oturmaktaydı. Dün akşam 19.00 sularında gerçekleşen intiharın sebebi ise henüz bilinmemekte. Alınan bilgiler dahilinde Halil Uygur’un Bahçelievler İlçe Emniyet Müdürlüğü Çocuk Büro Amirliği’nde görev yapmaktaydı.

 

Olay nasıl gerçekleşti?

İntiharın gerçekleşmesi ile birlikte olay yerine hemen gelen sağlık görevlileri polis memuru Halil Uygur’un hayatını kaybettiğini bildirdi. Edinilen bilgiye göre annesi akşam polis memurunun işe gitmesi gerektiğinden dolayı onu uyandırmak istedi. Halil Uğur ise annesine uyuma istediği belirtti ve yine uyudu. Annenin odadan ayrılmasının ardından kısa bir süre sonra polis memurun odasından silah sesi geldi. Gelen tek el silah sesini duyarak polis memurunun odasına koşan anne ise oğlunu kanlar içerisinde yerde buldu. Olayı görünce şok alan anne, sağlık ekiplerine ve oğlunun polis arkadaşlarına derhal haber verdi. Sağlık mensupları polis memurunun hayatını kaybettiğini belirledi ve olay yerine gelen polisler delilleri toplayarak muhafaza etti.

 

Cenazesi Yenibosna’ya kaldırıldı

 

Polis memuru Halil Uğur’un sokağında bulunan bakkal, silah sesini duymadığını ve polis memuru için altın değerinde çok iyi bir insandı sözlerini söyledi. Olay yerine gelen polisin çalışmaları halen sürmekte olup, olay ile ilgili soruşturma başlatıldı. Polis memurunun cenazesi ise Yenibosna’da bulunan Adli Atıp Kurumu’na kaldırıldı.

halil uğur intihar etti polis memuru
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık Bakanlığından
Sağlık Bakanlığından "WhatsApp'tan mesaj atan doktor" açıklaması geldi!
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)