Gün, eskisinden de fazla KARDEŞÇE yaşama günüdür!

Milletçe çok zorlu günler geçirmekteyiz. Her gün kötü haberlere bir yenisi eklendiği için artık bu haberlere duyarsızlaşmaya başladık. Ancak milletimize bu kötülükleri yapanların neler istediklerinin farkındayız!

Gün, eskisinden de fazla KARDEŞÇE yaşama günüdür!
Gün, eskisinden de fazla KARDEŞÇE yaşama günüdür! Admin

Hep birlikte, sağ-sol ideolojilerin savurduğu yönlere dağılmadan bir olmayı 15 Temmuz gecesi tüm cihana nasıl ki gösterebildiysek aynı birlikteliğimizi yaşanan kötü olayların tamamında da gösterebilmeliyiz.


Aramıza sızan provokatörlere karşı son derece dikkatli olmalı, yaraları kaşıyanların farkında olmalıyız. Osmanlı'nın kardeşçe yaşama anlayışının bilincinde olursak, birbirimizin farklılıklarını hoşgörüyle karşılarsak, ırk ayrımı yapmazsak muhakkak surette saldırılar artarak devam edecektir ancak bizleri yıldıramayacaklardır!


Terör örgütleri; son günlerde gerçekleştirdikleri, birçok canımızın toprağa düştüğü saldırıların basında çok uzun süre yer almamasından rahatsızlık duymaktadırlar! Bu durum bile onların amaçlarına ulaşamayacağının göstergesidir.


Biliyoruz ki maşalar değişse de gaye aynıdır! Bombaları patlatan eller değişse de o bombalı araçları kullananlar değişse de kumpaslar kuran, darbeye kalkışan kişiler değişse de onlara o görevleri verenler aynıdır! Hedefleri, büyüyen Türkiye'ye diz çöktürmektir! Onlar da bilmelidir ki bu çabaları nafiledir!


Bir olarak iri olacağız. İri olarak diri olacağız ki oynanan kötü oyunları el birliğiyle bozacağız. Şunu iyi biliyoruz ki bizler seferdeyiz, zafer ise ancak ve ancak Allah'ındır! 

 

Kamusal Haberler

birlik türkiye millet darbe
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP Milletvekili Tanju Özcan'dan partisine FETÖ sitemi!
CHP Milletvekili Tanju Özcan'dan partisine FETÖ sitemi!
Yeni sigara fiyatları belli oldu! İşte paket başına gelen zam!
Yeni sigara fiyatları belli oldu! İşte paket başına gelen zam!