Galatasaray’da yeni hedef belli oldu

Galatasaray'da kombine satışları yönetimin yüzünü güldürdü...

Galatasaray’da yeni hedef belli oldu
Galatasaray’da yeni hedef belli oldu

Galatasaray’da yeni rota çizildi. Sarı kırmızılı yönetim hedefi 33 bin olarak belirledi. Lige ikide iki galibiyetle başlayan Galatasaray’ın yükselişinin devam etmesiyle beraber bu sayının artacağı öngörülüyor. Galatasaray store satışlarındaki beklenen rakamın yakalanmasıyla yönetim ve camianın yüzü güldü. Yeni oyuncular adeta bereketiyle geldi.


Artarda gelen transfer hamleleri ve üstüne alınan galibiyetler meyvesini verdi. Geçen dönemde dibe vurmuş olan kombine satışları bu sezon yüksek bir oranda artış göstermiş durumda. DeJong, Eren Derdiyok ve Sigthorsson gibi transferleri başarıyla sonuçlandıran Galatasaray şampiyonluğa gözünü dikmiş durumda. Tabi bu durum taraftarlara da yansıdı. Gerek yönetim kadrosu gerek taraftar grubu uzun süredir yakalayamadığı heyecanı ve birlikteliği yakalamış görünüyor. Ağustos ayına göre satışlarını ortalama olarak 3’e katlamış durumda olan Galatasaray’da yüzler gülüyor.  


Beklenen hamlelerle geçmişteki kötü günlere adeta sünger çeken Galatasaray’da bu durum GS Store’a da yansıdı. Temmuz ayında 3 bin 500’e ulaşan kombine satışı Ağustos ayının başlarında 5 bine ulaşmışken bu sayı 3 katını aşmış vaziyette. 5 Eylül 2016 itibariyle kombine koltuk satışı 17 bini bulmuş durumda. Taraftardan daha çok destek beklediğini açıklayan Dursun Özbek ve yönetim kadrosu hedefin 30 bin kombine satışı olduğunu belirtti. Kısa bir zaman diliminde 20 milyon dolarlık bir gelir elde eden Galatasaray kulübü başarıların kat ve kat artarak devam etmesiyle çok daha yüksek miktarlara ulaşacağını edeceğinin sözünü verdi ve taraftar desteğinin devam etmesine değindi.

Galatasaray kombine bilet satış
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP Milletvekili Tanju Özcan'dan partisine FETÖ sitemi!
CHP Milletvekili Tanju Özcan'dan partisine FETÖ sitemi!
Yeni sigara fiyatları belli oldu! İşte paket başına gelen zam!
Yeni sigara fiyatları belli oldu! İşte paket başına gelen zam!