Nurettin Canikli'den kamudan ihraç edilen memurların itirazıyla ilgili yeni açıklama

Nurettin Canikli, Bakanlar Kurulu toplantısının ardından kamudan ihraç edilen memurların itiraz süreçleriyle ilgili yeni açıklamalarda bulundu.

Nurettin Canikli'den kamudan ihraç edilen memurların itirazıyla ilgili yeni açıklama
Nurettin Canikli'den kamudan ihraç edilen memurların itirazıyla ilgili yeni açıklama Admin

Canikli, bayramdan önce itiraz sürecinin başladığını ve bu sürecin hala devam ettiğini açıkladı. Şu ana kadar 60 bin civarından memurun ihraç edildiğini belirten Canikli, itirazlarla ilgili çok ciddi bir başvuru beklemediklerini belirtti.


Sorulan soru üzerine Canikli, şu ana kadar gelen itirazların bine yaklaştığını ve bu sayının yaptıkları bu açıklamalarla artabileceğini ancak daha önce de dedikleri gibi bu sayının daha fazla artmasını beklemediklerini belirtti.


İhraç edilen öğretmenlerin yerine de yeni bir atama yapılıp yapılmayacağı konusunda ise zaten 10 Ekim'de 20 bin öğretmenin atamasının yapılacağını, geçici tedbirlerin alındığını belirten Nurettin Canikli, bu atamalarla birlikte bu sorunun da ortadan kalkacağını vurguladı.

nurettin canikli yeni açıklama kamudan ihraç edilen memurlar ihraç edilen memurlar itiraz süreci itiraz hakkı göreve iade öğretmen ataması olacak mı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık Bakanlığından
Sağlık Bakanlığından "WhatsApp'tan mesaj atan doktor" açıklaması geldi!
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)