Gözde Çift Boşanıyor

11 yıllık evli olan Angelina Jolie ve Brad Pitt çifti boşanıyor...

Gözde Çift Boşanıyor
Gözde Çift Boşanıyor

Evlilikleri ve aşkları magazin haberlerinin gündemi olan Angelina Jolie ve Brad Pitt çifti boşanıyor. 11 yıldır beraber olan çift bugüne kadar aşkları ile birçok kişiyi kıskandırmışlardı. Oynadıkları Mrs and Mr Smith filmiyle beraber aşkları başlayan çiftin gittikleri her davette birbirlerine bakışları ve aşkları herkesi kendilerine imrendirmişti. Haklarında daha önceden de birçok kez boşanıyorlar mı diye haber çıkan çift şimdilerde boşanma hazırlığı yapıyor.


Davayı Angelina açtı

Büyük aşkın sonunda boşanma davasını Angelina açtı. Dolaşan boşanma haberlerini Jolie’nin avukatı doğruladı. Bu haberle birlikte magazin dünyası ve sosyal medyada çalkantılar yaşanmaya başladı. Birçok kişi Brangelina olarak isimlendirdikleri çift hakkında tweetler atmaya başladı.

Davanın henüz ne zaman görüleceği belli olmasa da insanlar bu 11 yıllık aşkın bitmesi karşısında şaşkın. Tabi Jennifer Aniston severler de bu ayrılıkla birlikte Aniston’un sevindiğini dile getiren tweetler atmaya başladılar. Geçtiğimiz yıllarda Brad Pitt Angelina Jolie için Jennifer Aniston’dan ayrılmıştı. Bu ayrılıkta uzun süre gündemde kalırken yeni aşk insanları büyülemişti.


Aldatma var mı?

Alınan haberlere göre Angelina Jolie kendisinin Pitt tarafından Fransız aktris Marion Cotillard ile aldatıldığını düşünüyordu. Bu düşünde üzerine özel dedektif bile tuttuğu söylenilen Angelina Jolie durumun gerçek olduğunu öğrenince Pitt ile aniden yollarını ayırma kararı aldı. Çocuklar içinde velayet davası açan Jolie’ye Pitt çocuklarım için seninle savaşacağım dedi.

Angelina Jolie Brad Pitt boşanma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık Bakanlığından
Sağlık Bakanlığından "WhatsApp'tan mesaj atan doktor" açıklaması geldi!
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)