Başbakan Yıldırım’dan Bir Sürpriz

Başbakan Binali Yıldırım rutin ziyaretleri arasında makam konvoyunun arkasında seyreden bir gelin arabası fark etti.

Başbakan Yıldırım’dan Bir Sürpriz
Başbakan Yıldırım’dan Bir Sürpriz

Başbakan Binali Yıldırım rutin ziyaretleri arasında makam konvoyunun arkasında seyreden bir gelin arabası fark etti. Konvoyunu durdurdu ve korumalarından aracı durdurmalarını rica etti. Gelin arabası süren kişi de bu talimata uydu ve korumaların eşliğinde aracını durdurdu.

Araç durduktan sonra bir süre gelin ve damat arabadan indirilmediler. Güvenlik önlemlerini ellerinden bırakmayan korumaların gözetiminde arabadan inen çift Başbakan Binali Yıldırım ile tokalaştı, tebriklerini kabul etti. Ardından çift bir anı fotoğrafının çekilmesinin ardından salona doğru yollarına devam etti. Kameralara yansıyan görüntülerde Binali Yıldırım’ın gelin ve damada altın hediye ettiği; bu altını damada el altından verdiği dikkatlerde kaçmadı. Bu ziyaretin ardından çift düğün salonlarına doğru yollarına devam etti. Ama Başbakan Binali Yıldırım bir süre daha halk ile beraber oldu. Duyduğu yol üstündeki esnafın onunla tokalaşma isteğine kayıtsız kalmadı. Onlarla selamlaştı, konuşup tokalaştı. Ardından da hatıra fotoğrafları ve selfie çekimlerinden sonra korumaları eşliğinde konvoyuna binerek yoluna devam etti.

Başbakan Binali Yıldırım’ın renkli bir kişiliğe sahip olduğu bütün Türk halkının malumu oldu göreve geldiğinden beri. Ama daha önce bir siyasi liderin gelin arabasını durdurup tebrik ettiğine ilk kez şahit olan halk da şaşkınlığını gizleyemedi. Gelin ve damat durdukları yerdeki bütün insanlardan da fazla fazla tebriklerini ve dualarını alarak yuva kurmak için ilk adım olan imzayı atmak için salonun yolunu tuttu.

başbakan binali yıldırım gelin ve damada süpriz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık Bakanlığından
Sağlık Bakanlığından "WhatsApp'tan mesaj atan doktor" açıklaması geldi!
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)