Servet Değerinde Bir Düğün

Geçtiğimiz günlerde ABD’li iş adamı milyarder J.Jordon’un kızı Colby muhteşem bir düğünle evlendi. Bir servet değerine mal olan düğünün faturasının yaklaşık 14 milyon

Servet Değerinde Bir Düğün
Servet Değerinde Bir Düğün

Geçtiğimiz günlerde ABD’li iş adamı milyarder J.Jordon’un kızı Colby muhteşem bir düğünle evlendi. Bir servet değerine mal olan düğünün faturasının yaklaşık 14 milyon 850 bin TL olduğu açıklandı. Sadece düğüne bu paraları harcayabilen ailenin serveti duyanlar için merak konusu oldu. Ailenin gerçek serveti açıklanmadı ama dünyanın sayılı zenginleri listesinde başı çektiği için servetinin oldukça fazla olduğunun altı çizildi.


Fransız Rivierası’nda yapılan bu muhteşem düğüne ünlü dünyasından akın yaşandı. Heidi Klum, Olson ikizleri gibi yılların ünlü manken, oyuncu ve şarkıcı isimleri mekâna teşrif ettiler. Bu yönden bakıldığında yabancı güzeller geçidine ev sahipliği yapan düğüne basın ekiplerinden de fazlaca rağbet vardı. Zaten gelinin ve damadın sosyal medya hesaplarından yayınlanan pek çok fotoğraf oldu ama buna rağmen basın da bol miktarda kare yakalama fırsatı elde etti. 23 yaşındaki Colby Jordon, İsrailli bir iş adamının 46 yaşındaki oğlu Alberto Mugrabi ile evlendi. Düğündeki güvenlik önlemleri dikkatlerden kaçmadı. Adım başı silahlı güvenlik ekiplerinin olduğu mekânda tabiri caizse kuş uçurtulmadı. Konuklar içeriye aranarak kabul edildi. Bu düzey güvenlik önleminin ancak Beyaz Saray’da olduğunun altı çizildi.


Düğünü gibi gelinliği ve nedimelerinin kıyafetleri de binlerce doları bulan Colby Jordon’un ABD’de yaşayacağı; zaten eşinin de ABD’de çalıştığı ve İsrail’e gitmeyi düşünmediği şeklinde yaptığı açıklama da kaydedildi.

ABD milyarder kızı servet değerinde düğün Colby Jordon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık Bakanlığından
Sağlık Bakanlığından "WhatsApp'tan mesaj atan doktor" açıklaması geldi!
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)