Fuat Avni’nin Kim Olduğu Sonunda Görüntülendi

Fuat Avni, cemaatin devletle ilk sürtüşmesinin sonucu olarak ortaya çıkmış; devletin içinden alınan bilgilerle oluşturulan istihbarat havuzunda alınan bilgilerle ortalığı karıştıran Fuat Avni, cemaatin devletle ilk sürtüşmesinin sonucu olarak ortaya çıkmış.

Fuat Avni’nin Kim Olduğu Sonunda Görüntülendi
Fuat Avni’nin Kim Olduğu Sonunda Görüntülendi

Devletin içinden alınan bilgilerle oluşturulan istihbarat havuzunda alınan bilgilerle ortalığı karıştıran, felaket senaryoları yayınlayan bir hesap olarak herkesin hafızasına kazınmıştı. 15 Temmuz olaylarından sonra siber suç birimi bu trol hesabının da peşine düşmüş ve Türkiye’deki ayağını ifşa ederek tutuklamıştı. Türkiye’den bilgi alınamadığı için hesap bir süre sessiz kalmış, daha sonra sadece tehditlerden oluşan bir araç haline gelmişti.


20 Temmuz’dan beri tek bir güncel paylaşımda bulunmayan hesap, bilgi alınamadığı için mi yoksa öyle olduğuna inandırılmak için mi yayın yapmıyor merak konusu. Bu arada Turkuaz Haber’e bağlı çalışan istihbarat haber birimleri Amerika Birleşik Devletleri’nde Fuat Avni’nin Amerika ayağını oluşturduğu iddia edilen şahsı görüntüledi.

 

Elinde kahve gazetesiyle gayet rahat tavırlarla lüks aracına binen Aydoğan Vatandaş, tavırlarının genişliğiyle dikkat çekti. Eşinin de kendisinin de lüks araçlara sahip olduğu; çok iyi bir hayat sürdüğü ve kırmızı bültenle aranmasına rağmen bunu hiç umursamadığı dikkatlerden kaçmadı. Onun bu tavrı Amerikan hükümetinden garanti aldığına yorumlandı ve Amerika’ya kaçan teröristlerin hepsinin rahat bir hayat sürdükleri şeklinde kayıtlara geçti.


Bu haberin ardından Amerikan polis teşkilatının ve gizli servisin harekete geçmesi ve iade işlemlerinin başlanması amacıyla yakalanması için çalışmalar başlatması Türkiye kamuoyu tarafından büyük bir merak içinde beklenmektedir.

fuat avni fuat avni kim fuat avni kimdir aydoğan vatandaş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık Bakanlığından
Sağlık Bakanlığından "WhatsApp'tan mesaj atan doktor" açıklaması geldi!
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)