Yeni Kriptolar Çözülmeye Devam Ediyor

FETÖ çalışanlarının kendi aralarında kullandığı Bylock programının kullanıcıları bir bir deşifre edilmeye devam ediyor.

Yeni Kriptolar Çözülmeye Devam Ediyor
Yeni Kriptolar Çözülmeye Devam Ediyor

FETÖ çalışanlarının kendi aralarında kullandığı Bylock programının kullanıcıları bir bir deşifre edilmeye devam ediyor. Telefonlarından bu uygulamayı silseler dahi sisteme kullanıcı olarak giriş yapabilen MİT’in Ankara’da 500’e yakın yeni ismi de ortaya çıkardığı iddia edildi.


Bu haber üzerine siyaset ve yargı organlarında çalışan üst düzey bürokratlar alarma geçti. Bu haberin kulisleri hareketlendirmesi üzerine pek çok iddia ortaya atıldı. MİT’in tam listeyi kurumlara yollaması ve bu isimler hakkında işlemlerin yapılmasının ardından resmi gazetede yayınlanacakları anı beklemeye başladı herkes. Ama bu sırada yine üst düzey bürokratlardan yönetim kısmında bulunan kişilere gelen bu listelerin hakkıyla işleme konmadığı ve aralarından saklanmaya devam edilen kişilerin olacağı da iddia edildi.


Geçtiğimiz günlerde felaket senaryoları yazan eski albayın etkisi de hala geçmiş değil. MİT’in içinden de kriptolu çalışanların olduğu ve esas deşifre edilmesi gerekenleri isimleri ört pas ettiği; ortaya attığı kişilerin ise sadece ilk plan gereği kurban edildiği, asıl örgüt yöneticilerinin hala devletin içine sızmış halde bulundukları iddiasının altı pek çok kişi tarafından çizildi. Ama konuşan herkesin söylediği tek şey daha atılmaların devam edeceği ve bu insanların bir girişimde daha bulunabileceği şeklinde bir kanıdır.


Kamuoyu olarak kamudan yeni atılmaların ve görevlendirmelerin nasıl ve ne zaman yapılacağı konusunda bir haber ve ülkenin üstündeki kara bulutların dağılacağı gün beklenmektedir.

FETÖ MİT kriptolar bylock
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)
CHP Milletvekili Tanju Özcan'dan partisine FETÖ sitemi!
CHP Milletvekili Tanju Özcan'dan partisine FETÖ sitemi!