ADİL Öksüz MİT Ajanı Değil Bu Bir Yanıltma Yöntemidir.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ her yerde aranan FETÖ’nün hava kuvvetleri imamı olarak tanınan Adil Öksüz’ün MİT ajanı olduğunu söylentileri ile ilgili, yapılanların propaganda olduğunu söylemiştir.

ADİL Öksüz MİT Ajanı Değil Bu Bir Yanıltma Yöntemidir.
ADİL Öksüz MİT Ajanı Değil Bu Bir Yanıltma Yöntemidir.

Adalet başkanı Bekir Bozdağ her yerde aranan FETÖ’nün hava kuvvetleri imamı olarak tanınan Adil Öksüz’ün MİT ajanı olduğunu söylentileri ile ilgili, yapılanların propaganda olduğunu söylemiştir. Kılıçtaroğlu’na bu bilgiyi getirmiş olan FETÖ elemanıdır diye söylemiştir.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ kanalda soruları yanıtlarken şöyle konulardan bahsetmiştir.

15 Temmuzdan sonra FETÖ olayı ile ilgili çok fazla kişi ile işlem yapıldı. Çok sayıda tutuklamalar yapıldı ve daha süreç devam etmektedir. Yeni tutuklananlar da var, fakat adli kontrolle bu kişiler serbestte bırakılmış olabilir. Yargı bu konuda nasıl yapılacak tam olarak belli değildir. Duruşma salonu her yerde yok, bazı yerlere yapılması konusunda ihtiyaç vardır. Çünkü sonuçta sadece bir tek yerde yargılanma yok, Tüm Türkiye’de yargılamalar yapılmaktadır. Zaten davaları sanıklı davalar gibi göründüğü için, bu işi uzatarak gerçeğin ortaya çıkması zorlaşmaktadır.

Davaların Türkiye’nin her yerinde görüle bilmesi adına Cumhuriyet Başsavcıları gerekli çalışma ve değerlendirmelere yapmaktalar. Bence Adil Öksüz MİT ajanı değildir. Bizim aklımızı karıştırmaya çalışmaktalar. FETÖ terör örgütü tarafından bizi yanıltma yöntemidir.

Kılıçdaroğlu’na Adil Öksüz MİT ajanıdır diyen kişiyi FETÖ kullanıyordur. Bunlar, Türkiye’nin başarısız olması için yapılan oyunlardır.

Fakat Adil Öksüz nasıl serbest bırakıldı. Bunu herkes gibi bende merak ediyorum. Aslında tutuklama ile ilgili tutanaklarda çok fazla ihtimal vardır. Bu sebepten, Hâkimlerin ihmali söz konusudur. Polis tutanaklarında da ihmal var. Bu konuda kimlerin kasıtlı yaptığı ihmal var ise cezalandırılmaları gereklidir. Kasıt yoksa da bunu Türkiye kamuoyuyla paylaşacaktır.

MİT FETÖ adil öksüz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)
CHP Milletvekili Tanju Özcan'dan partisine FETÖ sitemi!
CHP Milletvekili Tanju Özcan'dan partisine FETÖ sitemi!