Ali Yalçın'dan Bylock, kamudan ihraçlar ve açığa almalarla ilgili yeni açıklama

Kamu görevliler hakkında açığa alma işlemleri sürerken bir yandan da soruşturmalar devam etmektedir.

Ali Yalçın'dan Bylock, kamudan ihraçlar ve açığa almalarla ilgili yeni açıklama
Ali Yalçın'dan Bylock, kamudan ihraçlar ve açığa almalarla ilgili yeni açıklama Admin

Devam eden soruşturmalar ve yeni açığa almalar, sürecin uzamasına neden olunca toplumda da tepkiler artmaktadır. Özelikle açığa alınan öğretmenler ve kamuda görevli diğer memurlar için işlemlerin süratle tamamlanması gerekliliği farklı sesler tarafından dile getirilmeye devam ediyor.

 

Memur-Sen Başkanı Ali Yalçın, sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı açıklamalarda özellikle Bylock kapsamında gerçekleşen son açığa alma işlemleriyle ilgili teknik bir incelemenin yapılmasının gerekliliğine işaret etti.

 

Sürec uzadıkça açıkta bekleyen memurlar için faturanın daha da derinleştiğine değinen Ali Yalçın, sendikalarının Bylock konusunda teknik incelemenin gerekliliği konusundaki önerilerini yenilediklerini belirtti.

 

İşte Ali Yalçın'ın Twitter açıklamaları...

 

ali yalçın açığa alınan öğretmenler bylock ali yalçının açıklamaları ihraç edilen memurlar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ramazan     2016-10-26 Sayın başkanım ben de eğitim dernegine üyelikten açığ alındım. ...Halbuki bu dernek darbeden bir yıl önce kapatılmış. ..benim uyeliginden haberim olmadığı gibi tam 10 yıl öncesi yöneticiler üyelerin yerine aidat ödeyip üyeliği 2015 yılına kadar devam ettirmışler..böyle maduriyetleri de dikkate almanızı ve hakkımızı savunmanızı istiyorum saygılar...
Memur Öğretmen     2016-10-19 Sayın Başkan, memur öğretmenlerin feryadınıda dile getirin lütfen, 2012 yılında bir gecede elimizden alınan kurumlararası geçiş hakkımızın yeniden verilmesini ve sınıflarımıza dönmek istiyoruz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP Milletvekili Tanju Özcan'dan partisine FETÖ sitemi!
CHP Milletvekili Tanju Özcan'dan partisine FETÖ sitemi!
Yeni sigara fiyatları belli oldu! İşte paket başına gelen zam!
Yeni sigara fiyatları belli oldu! İşte paket başına gelen zam!