40 bin kişilik 2. Bylock listesinde sıkıntı var!

Süleyman Soylu, hazırlanan Bylock listelerinin ikincisinde sorun olduğunu açıkladı.

40 bin kişilik 2. Bylock listesinde sıkıntı var!
40 bin kişilik 2. Bylock listesinde sıkıntı var! Admin

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun açıklamalarına göre 40 bin kişiyi içereren 2. Bylock listesinde sıkıntıların olduğu anlaşıldı.

Daha önce istihbarat birimleri tarafından hazırlanan 1. Bylock listesinde 18 bin kişinin isminin bulunduğunu açıklayan Süleyman Soylu, yeni listenin 40 bin kişilik olduğunu ancak listelerde hat operatöründen kaynaklanan sıkıntıların var olduğunun tespit edildiğini açıkladı.

Basına yansıyan haberlerde de 2. Bylock dalgasında isimleri olan kişilerinin tamamının tek bir operatör kulllandığı ve bunun da çeşitli sıkıntılara sebep olabileceği, bazı hataların var olmasının muhtemel olduğu belirtilmişti.

Bakan Soylu, bu sıkıntıların tespiti üzerine yeni Bylock listesinin tekrardan gözden geçirileceğini açıklandı.

İstihbarat kaynakları, 40 bin kişilik Bylock listesi üzerinde yeniden bir inceleme yapacak.Yapılan değerlendirmenin ardından Bylock kulllandığı sabit olan kamu görevlileri hakkında yeniden açığa almak veya kamu görevinden ihraç işlemleri uygulanacak.

​En Son Bylock'tan açığa alınan 2 bin 400 öğretmen için de sendikaların yetkililerinden bu açığa alma işleminde sıkıntıların olduğu açıklaması gelmişti. İşte Bakan Soylu'nun açıklamalarının öğretmenlerle ilgili son açığa alma işlemlerindeki sıkıntıyı ortaya koyduğu anlaşılmaktadır.

​​Gerekli incelemeler elbette ki yapılacak, düzeltme noktasında gerekli adımlar da atılacaktır.

​Kamusal Haberler

bylock 2. bylock listesi açığa alınanlar 2 bin 400 öğretmen bylock listeleri hatalı mı süleyman soylu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
vatan     2016-10-24 O SIKINTI 1.SİNDEDE VAR NE GÜZEL RAHAT KONUŞABİLİYORSUN SANA YANLIŞ BİLGİ VERİYORLAR ADAMIN TELEFONUNDA BYBLOOK YOK AMA SEN YİNE FETODAN İÇERİ ALIYORSUN EKMEGİNLE OYNUYORSUN AİLESİNİ PERİŞAN EDİYORSUN HİÇ BİR BİLGİ YOK KİME HANGİ DEVLET KURUMUNA GİDİP HAKKINI SAVUNACAKLAR ARTİST VALİLERE DİLEKÇE GÖNDERİLDİ SES SEDA YOK SUÇSUZ İNSANLARIN HALİ NE OLACAK MADUR EDEBİYATI DEGİL GERÇEK BUNLAR SAYIN BAKAN KEŞKE BU YAZIMI OKUSAN ADAMIN TELEFONUNDA ÖYLE BİR PROĞRAM YOK ALO............
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık Bakanlığından
Sağlık Bakanlığından "WhatsApp'tan mesaj atan doktor" açıklaması geldi!
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)