Öğretmenlerin Aylık NET Ek Ders Ücreti Hesaplama Programı 2017 Yayında!

Öğretmenlerimiz için aylık ek ders ücreti hesaplama programı yayına koyduk. 2017 yılı Ocak - Haziran ve Temmuz - Aralık dönemleri aylık net ek ders ücretleri bu programda!

Öğretmenlerin Aylık NET Ek Ders Ücreti Hesaplama Programı 2017 Yayında!
Öğretmenlerin Aylık NET Ek Ders Ücreti Hesaplama Programı 2017 Yayında! Admin

Ek ders ücreti hesaplamak, aylık ele geçecek olan net ek ders ücretini bulmak birçok öğretmen için zor olagelmiştir. Bu konuda öğretmenlerin imdadına okul idarecileri veya tecrübeli öğretmenler yetişir. 

 

Sizler için daha önce haftalık ek ders saati hesaplama ve aylık ek ders ücreti hesaplama tablolarını yayınlamıştık.

 

Öğretmenlerin 2017 yılı NET ek ders ücreti ve aylık NET ek ders ücret tablosu

 

Branş öğretmenleri için pratik ek ders hesaplama tablosu!

 

 

Kamusal Haberler olarak bu defa sizlere ek ders ücreti hesaplama konusunda yardımcı olması amacıyla aylık net ek ders hesaplama programını tasarladık. 

 

MEB bünyesinde görev yapan branş öğretmenleri, sınıf öğretmenleri, Destekleme ve Yetiştirme Kurslarında görev alan öğretmenler, Özel Eğitim Öğretmenleri artık tek sayfadan bir ayda net olarak ellerine geçecek ek ders ücretini pratik kullanıma sahip olarak hazırladığımız programla hesaplayabilecekler.

 

Yine öğretmenlere 2016 yılının başından itibaren ödenmeye başlanan nöbet ücretini de ek ders hesabınıza dahil edebileceksiniz.

 

Programdaki net ek ders ücretleri; Maliye Bakanlığı tarafından verilen maaş katsayıları, yüzde 15 ve yüzde 20'lik vergi dilimleriyle binde 7,59 oranındaki damga vergisi hesaba katılarak hesaplanmıştır.

 

Programda; 2016 yılı Temmuz-Aralık dönemi, 2017 yılı Ocak-Haziran dönemi ve 2017 yılı Temmuz-Aralık dönemine ait aylık net ek ders ücretlerinizi hesaplayabileceksiniz. 2018 yılına ait maaş zamları ve maaş katsayıları belli olmadığından programa eklenmemiştir.

 

ÖĞRETMEN EK DERS ÜCRETİNİ HESAPLAMAK İÇİN TIKLAYIN

 

Advert

ek ders hesaplama ek ders hesaplama programı ek ders ücreti 2017 ek ders nasıl hesaplanır ek ders ücreti kaç lira ek ders programı ek ders ücreti hesaplama öğretmen ek ders hesaplama net ek ders ücreti hesaplama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP Milletvekili Tanju Özcan'dan partisine FETÖ sitemi!
CHP Milletvekili Tanju Özcan'dan partisine FETÖ sitemi!
Yeni sigara fiyatları belli oldu! İşte paket başına gelen zam!
Yeni sigara fiyatları belli oldu! İşte paket başına gelen zam!