Emekliye promosyon ne zaman verilecek? Promosyon ne kadar olacak?

Hükümet ile bankalar arasında emekliler banka promosyonunun ne kadar olacağı ve ne zaman ödeneceği konusunda sıkı pazarlık sürüyor.

Emekliye promosyon ne zaman verilecek? Promosyon ne kadar olacak?
Emekliye promosyon ne zaman verilecek? Promosyon ne kadar olacak? Admin
Emekliler banka promosyonunda son durum nedir? Emekliye promosyon ne zaman ve ne kadar ödenecek? Bugünlerde emekliye promosyon ödemesiyle ilgili hükümet ve bankalar arasında görüşmeler yapılmaktadır. Uzun bir süredir merakla beklenen promosyon ödemesine artık son aşamaya gelindiği söylenebilir. Emekliye promosyon konusunda son dakika açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'ndan geldi. Bakan Müezzinoğlu, Başbakan'ın bankalarla bir kez daha görüşüp konuyu karara bağlayacaklarını belirtirken şu an için emeklilere promosyon ödemesi olarak 3 yılda bir 400 TL ödenmesi öngörülmektedir. Başbakan'ın banka yöneticileri ile yapacağı görüşmenin neticesinde göre karar şekillenecek. Bakan Müezzinoğlu, 2017 yılının başına da ödemenin olacağını düşündüğünü belirtti. Basında çıkan 900 TL gibi rakamların gerçeği yansıtmadığını, bunun da bir algı operasyonu oldunu sözlerine ekledi.
Emekliye promosyon emekli promosyonu ne zaman verilecek ne kadar ödenecek emeklilere banka promosyonu son dakika haberi Emekliye promosyon emekli promosyonu ne zaman verilecek ne kadar ödenecek emeklilere banka promo
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık Bakanlığından
Sağlık Bakanlığından "WhatsApp'tan mesaj atan doktor" açıklaması geldi!
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)