Öğretmenlere TEOG sınavının olduğu 23-24 Kasım'da ek ders ödenecek mi?

23-24 Kasım 2016 tarihlerinde 8. sınıfların 1. dönem TEOG sınavları yapılacak. Bu sınavlarda göre alan öğretmenler kaç saat ek ders alacak? Sınav görevi olmayanlara ek ders ödenecek mi?

Öğretmenlere TEOG sınavının olduğu 23-24 Kasım'da ek ders ödenecek mi?
Öğretmenlere TEOG sınavının olduğu 23-24 Kasım'da ek ders ödenecek mi? Admin

En son ve en güncel öğretmen haberlerinin yer aldığı Kamusal Haberler olarak güncel gelişmeleri sizlere aktarmayı sürdüyoruz.

 

1. dönem 8. sınıf TEOG sınavları 23-24 Kasım tarihlerinde iki oturum halinde yapılacak. Bilindiği gibi bu sınavlarda öğretmenler, genellikle ihtiyaca binaen re'sen görevlendirilmektedir.

 

Şimdi akılllardaki soru şu: 23-24 Kasım tarihlerinde öğretmenler ek ders ücreti alabilecekler mi? TEOG görevi olan öğretmenler ile olmayan öğretmenler ne kadar ek ders ücreti alacaklar?

 

TEOG sınavının yapılacağı 23-24 Kasım tarihlerinde dersi olan tüm öğretmenler, TEOG görevinin olup olmadığına bakılmaksızın üzerlerindeki normal ek ders ücretlerini alacaklar. Buna ek olarak TEOG görevi olan öğretmenler de her gün için 5 saat ek ders ücreti alacak. Her iki gün de TEOG görevi olan bir öğretmen 5+5 yani toplam 10 saat ek ders üceti alacak.

 

TEOG'da bir gün görevi olan öğretmen kasım ayı ek ders ücretini 5 saate karşılık olarak 50 TL, iki gün görevli olan bir öğretmen ise TEOG sınav görevinden dolayı 10 saat ek derse karşılık 100 TL fazladan ek ders ücreti alacak. (Vergi dilimi yüzde 20 olarak dikkate alınmıştır)

 

TEOG'da Görevi Olmayan Öğretmenler Okula Gidecek mi?

 

23-24 Kasım Hangi Okullar Tatil Olacak?

 

Kasım Ayı Ek Ders Ücretiniz Ne Kadar Olacak HESAPLAYIN!

 

TEOG sınavlarında neden sınav ücreti ödenmiyor?

 

 

Kamusal Haberler / ÖZEL

 

Bu haberin/analizin tüm hakları KamusalHaberler.com sitesine aittir. Bu haberi/analizi kendi sitenizde "www.kamusalhaberler.com" şeklinde aktif bir link verecek paylaşabilirsiniz.

23 24 kasım 2016 öğretmen ek ders alacak mı ek ders kesilir mi teog sınavı ek ders ücreti ek ders ödenecek mi öğretmen haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık Bakanlığından
Sağlık Bakanlığından "WhatsApp'tan mesaj atan doktor" açıklaması geldi!
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)