Yeni göreve iade KHK'sı çıkacak mı?

672 ve 675 sayılı KHK'lar ile kamu görevinden ihraç edilen memurlar için göreve iade kararlarının olabileceği konuşuluyordu. Peki, yeni bir KHK çıkacak mı?

Yeni göreve iade KHK'sı çıkacak mı?
Yeni göreve iade KHK'sı çıkacak mı? Admin

İhraç edilen öğretmen ve memurların gözü kulağı, Hükümet'in yapacağı KHK açıklamalarına çevrilmiş durumda! İhraç edilen kişiler ve aileleleri, göreve iadelerle ilgili haberleri sıkı bir şekilde takip etmekte!

 

Biz de Kamusal Haberler olarak ihraç edilen memurlarla ilgili her haberi ve detayı takip edip sizlerle paylaşmayı sürdürüyoruz.

 

Memurlar.net'in edindiği bilgilere göre Hükümet, ihraç edilen memurların ve öğretmenlerin göreve iadeleriyle ilgili yeni Kanun Hükmünde Kararname hazırlığında!

 

Zaten daha önce farklı zamanlarda yaptığımız haberlerde Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli'nin ihraç edilenlerle ilgili göreve iadelerin olabileceği konusunda açıklamalarını sizlere aktarmıştık. Yüzde 1'den bile az olacağı belirtilen iadelerle ilgili son olarak yayınlanan 675 ve 676 sayılı KHK'larda çok az bir sayıda kamu görevlisi göreve iade edilmişti.

 

Yeni KHK ile ilgili hazırlığın sürdüğü ve yakın zamanda Resmi Gazete'de yayımlanacağı belirtiliyor.

 

29 Ekim'de çıkarılan 675 Sayılı KHK ile göreve iade edilen memurların ve öğretmenlerin isim listesi için TIKLAYIN

 

Kamusal Haberler

yeni khk çıkacak mı yeni khk ne zaman çıkacak göreve iade khk göreve iade khk ne zaman ihraç edilen memurlar ihraç edilen öğretmenler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)
CHP Milletvekili Tanju Özcan'dan partisine FETÖ sitemi!
CHP Milletvekili Tanju Özcan'dan partisine FETÖ sitemi!