677 Sayılı KHK ile göreve iade edilen öğretmen var mı?

677 sayılı kanun hükmünde kararname yayımlandı. Peki, yayımlanan 677 sayılı KHK'da göreve iade edilen memurlar arasında öğretmenler var mı?

677 Sayılı KHK ile göreve iade edilen öğretmen var mı?
677 Sayılı KHK ile göreve iade edilen öğretmen var mı? Admin

Hükümet, OHAL çerçevesinde yeni bir KHK yayımladı. 22 Kasım 2016 tarihli 677 sayılı KHK'da hem ihraç edilen memurların hem de göreve iade edilen bazı memurların isim listeleri yer almaktadır.

 

Sağlık Bakanlığı, üniversiteler, DHMİ, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve birkaç farklı Bakanlıkta daha görev iade edilen memurlar var ancak iade isim listelerini incelediğimizde MEB'de göreve iade edilen herhangi bir öğretmen bulunmuyor. öğretmenlerden göreve iadeler bulunmazken yeni ihraç listeleri arasında öğretmenler de var. Gece yayımlanan 677 sayılı KHK ile 119 öğretmen ihraç edildi. 

 

Getiğimiz günlerde Bakan İsmet Yılmaz da MEB'in yapılan ihraçlarda hata payı en az olan Bakanlıklardan birisi olduğunu ve sadece 31 öğretmenin göreve iade edildiğini belirtmişti. Zaten 29 Ekim 2016 tarihinde yayımlanan 675 sayılı KHK ile Bakan Sayın Yılmaz'ın dediği gibi 31 öğretmen göreve iade edilmişti.

 

677 SAYILI KHK İLE GÖREVE İADE EDİLEN MEMURLARIN İSİM LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN

 

677 SAYILI KHK İLE İHRAÇ EDİLEN ÖĞRETMENLERİN İSİM LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN

 

675 SAYILI KHK İLE GÖREVE İADE EDİLEN ÖĞRETMENLERİN İSİM LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN

 

Kamusal Haberler / ÖZEL

Bu haberin/analizin tüm hakları KamusalHaberler.com sitesine aittir. Bu haberi/analizi kendi sitenizde "www.kamusalhaberler.com" şeklinde aktif bir link verecek paylaşabilirsiniz.

677 sayılı khk göreve iade edilenler göreve iade edilenlerin listesi göreve iade edilen öğretmen var mı 677 khk öğretmen göreve iade iade edilen öğretmen listesi ihraç edilen öğretmenler listesi iade edilen öğretmenler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık Bakanlığından
Sağlık Bakanlığından "WhatsApp'tan mesaj atan doktor" açıklaması geldi!
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)