YÖK 2016 Akademik Kadro İlanı - İlan Edilen Üniversiteler ve Kadrolar

YÖK, 2016 yılı akademik kadrolarını ilan etti. İşte YÖK tarafından ilan edilen akademik kadrolar ve bulundukları üniversiteler...

YÖK 2016 Akademik Kadro İlanı - İlan Edilen Üniversiteler ve Kadrolar
YÖK 2016 Akademik Kadro İlanı - İlan Edilen Üniversiteler ve Kadrolar Admin

YÖK tarafından merakla ilan edilmesi beklenen akademik kadroların ilanı yapıldı. Yayımlanan akademik kadro ilanına şöyle bir göz atalım.

 

YÖK tarafından ilan edilen 2016 yılı akademik kadrolarında Gaziosmanpaşa Üniversitesi, 66  kadroyla en çok kadro ilan edilen üniversite oldu. Gaziosmanpaşa Üniversitesinde ilan edilen 66 kadronun 6'sı öğretim görevlisi kadrosu olurken 59 araştırma görevlisi kadrosu ve 1 tane ise uzman kadrosu ilan edildi.

 

Necmettin Erbakan Üniversitesi ise 64 kadroyla ilan edilen kadro sayısı bakımından ikinci sırada yer aldı. Bu üniversitede ise 17 öğretim görevlisi, 40 araştırma görevlisi, 4 okutman ve 3 zman kadrosu ilan edildi.

 

Kadro sayısı bakımından üçüncü sırayı ie Celal Bayar Üniversitesi aldı. Bu üniversitede 52 kadro ilan edilirken bu kadroların 10'u öğretim görevlisi, 30'u araştırma görevlisi, 1 tanesi okutman ve 11'i ise uzman kadrosudur.

 

YÖK'ÜN İLAN ETTİĞİ TÜM AKADEMİK KADROLAR İÇİN TIKLAYIN

 

KAMUSAL HABERLER

 

Bu haberin/analizin tüm hakları KamusalHaberler.com sitesine aittir. Bu haberi/analizi kendi sitenizde "www.kamusalhaberler.com" şeklinde aktif bir link verecek paylaşabilirsiniz.

 

 

yök akademik kadro ilanı yök ilan edilen kadrolar ilan edilen akademik kadrolar yök kadro ilanı 2016 akademik kadro ilanları 2016 yök akademik ilan kadro yök akademik ilan 2016
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP Milletvekili Tanju Özcan'dan partisine FETÖ sitemi!
CHP Milletvekili Tanju Özcan'dan partisine FETÖ sitemi!
Yeni sigara fiyatları belli oldu! İşte paket başına gelen zam!
Yeni sigara fiyatları belli oldu! İşte paket başına gelen zam!