FETÖ iddiasıyla açığa alınan öğretmenler de göreve iade edilecek

Terör soruşturmaları nedeniyle açığa alınan öğretmenlerle ilgili göreve iadelerin olacağını ve 5 bin öğretmenin iade edileceğini sabah haberleştirmiştik.

FETÖ iddiasıyla açığa alınan öğretmenler de göreve iade edilecek
FETÖ iddiasıyla açığa alınan öğretmenler de göreve iade edilecek Admin

Açıkta olan öğretmenlerden 5 bininin göreve iade edileceği konusunda farklı kaynaklardan anyı yönde açıklamalar gelmeye devam etmektedir.

 

CHP Milletvekili Mustafa Balbay'ın Twitter'dan yaptığı 5 bin öğretmenin göreve iade edileceği yönündeki bilgiyi sizlere aktarmıştık. ( Haber için TIKLAYIN )

 

Konu hakkında AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu da bugün Twitter üzerinden yaptığı açıklamada eğitim ve öğretim faaliyetlerinin aksamaması için açığa alınan öğretmenlerin bugün iade edildiklerini açıkladı.

 

Galip Ensarioğlu, Twitter'dan şu açıklamayı yaptı.

 

 

Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk da yine açığa alınan öğretmenlerle ilgili açıklada bulundu. Koncuk, göreve iade edilecek öğretmenlerin hem FETÖ hem de PKK iddiasıyla açığa alınan öğretmenleri kapsayacağını ve 6 bin civarında öğretmenin bugün göreve iade edileceğini yazdı.

 

İsmail Koncuk da Twitter'dan şu açıklamayı yaptı

 

 

İlk göreve iade haberi Diyarbakır'dan geldi. İşte göreve iade edilen öğretmenlerin haberi

Diyarbakır'da 2 bin 261 öğretmen göreve iade edildi

 

 

Kamusal Haberler

Bu haberin/analizin tüm hakları KamusalHaberler.com sitesine aittir. Bu haberi/analizi kendi sitenizde "www.kamusalhaberler.com" şeklinde aktif bir link verecek paylaşabilirsiniz.

 

açığa alınan öğretmen göreve iade 5 bin öğretmen göreve iade göreve iade 5 bin öğretmen öğretmen göreve iade göreve iade edilen öğretmenler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)
CHP Milletvekili Tanju Özcan'dan partisine FETÖ sitemi!
CHP Milletvekili Tanju Özcan'dan partisine FETÖ sitemi!