Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "OHAL uzatılacak mı?" açıklaması
Güncelleme 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "OHAL uzatılacak mı?" açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin üçüncü olağanüstü kongresinde OHAL ile ilgili de açıklamalarda bulundu. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "OHAL uzayacak mı?" sorusuna verdiği cevap...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan
Cumhurbaşkanı Erdoğan'danAK Parti'nin genel başkanlığına Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçilmesi amacıyla düzenlenen olağanüstü kongrede konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, gündemdeki konularla ilgili açıklamalar yaparken OHAL'e de değindi.

 

Bilindiği üzere 15 Temmuz darbe girişiminin ardından Türkiye genelinde ilan edilen OHAL'in ne zaman kaldırılacağıyla ilgili sorular sorulurken Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Parti kongresindeki açıklamaları, OHAL'in bir süre daha kaldırılmayacağının ipucunu verdi.

 

İşte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın OHAL açıklaması

 

"'OHAL ne zaman kalkacak' diyorlar? Benim ülkemde devlet yıkılmaya çalışılıyor, siz bize hangi yüzle soruyorsunuz. Kalkmayacak. Ne zamana kadar? Durum huzura kavuştuğumuz ana kadar. Neyiniz eksik? Fabrikalarınız mı çalışmıyor, neden OHAL kalksın? Abdullah Bey'in başbakanlık dönemiydi, 1 ayda OHAL'i kaldırdık. Biz OHAL'i ülkemizin huzuru için uzattık, uzatıyoruz."

cumhurbaşkanı ohal açıklaması cumhurbaşkanı erdoğan ohal ohal uzatılacak mı ohal uzayacak mı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500