Memur-Sen Toplu Sözleşme Talepleri
Güncelleme 

Memur-Sen Toplu Sözleşme Talepleri

Memur-Sen Toplu Sözleşme Talepleri
Memur-Sen Toplu Sözleşme TalepleriMemursen internet sayfasında yer alan haberle yapılan açıklama:

Memur-Sen Toplu Sözleşme Tekliflerini Açıkladı

Memur-Sen’in “2018-2019 Toplu Sözleşme Tekliflerini” Memur-Sen ve bağlı sendikaların Yönetim Kurulu Üyeleri ve 81 İl Temsilcisinin katılımıyla Devlet Personel Başkanlığı önünde yapılan basın açıklaması ile kamuoyuna duyuruldu.

 

2017talepler3Basın açıklaması öncesinde Kızılay Özveren sokaktan başlayan bir yürüyüş gerçekleştirildi. Yürüyüşe Memur-Sen ve bağlı sendikaların yöneticileri ile üyeleri katıldı. Taleplerin dile getirildiği sloganların atıldığı ve dövizlerin taşındığı yürüyüşe vatandaşların ilgisi de yoğundu. 

Devlet Personel Başkanlığı önünde son bulan yürüyüşün ardından basın açıklamasına geçildi. Basın açıklamasında konuşan Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Kamu görevlileri açısından yeni kazanımlara, kamu görevlileri sendikacılığı açısından yeni eşiklerin aşılmasına zemin oluşturacak 4.Dönem Toplu Sözleşme’ye dair tekliflerini teslim etmek için bir araya geldiklerini ifade ederek “Türkiye’nin en büyük emek hareketi ve toplu sözleşme masasının yetkilisi Memur-Sen olarak; kamu görevlilerinin beklentilerini karşılayacak, “Büyük Türkiye” söylemiyle uyumlu olacak tekliflerle masada olacağız” dedi. 

Haberin Devamı...

 

memursen TOPLU SÖZLEŞME memur maaş artışı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500