Twitter Hesap Onaylatma İşlemi Nasıl Yapılır?
Güncelleme 

Twitter Hesap Onaylatma İşlemi Nasıl Yapılır?

Twitter Hesap Onaylatma İşlemi Nasıl Yapılır?
Twitter Hesap Onaylatma İşlemi Nasıl Yapılır?Twitter Hesap Onaylatma İşlemi Nasıl Yapılır?

Son dönemlerde, dünyaca ünlü sosyal medya ağı Twitter'de, kullanıcı profillerinin yanında bir rozet işareti yer almaktadır. Bu rozet işareti, hesabı kullanan kişinin gerçek olduğunu ve tüm bilgilerinin doğru olduğu anlamına gelmektedir. Twitter Hesap Onaylatma Nasıl Yapılır isimli teknoloji haberimizde, sizlere sosyal medya sitesi Twitter'de hesabınızı nasıl onaylatabileceğinizi en kısa yollarla anlatacağız. 

Twitter kullanıcılarının bir çoğunun bu hesap onaylatma işlemini bilmediğini düşünürsek, bundan sonra bu sosyal medya ağında rahatlıkla hesabınızı onaylatabilecek ve rozetli bir profile sahip olabileceksiniz. Twitter Hesap Onaylatma Nasıl Yapılır başlıklı haberimizde, öncelik olarak kullanmış olduğunuz profilinizin yeterli birikime yani deneyime sahip olması lazım. Bundan önce yapmış olduğunuz paylaşımlar ve bilgilerinizin doğruluğunu onaylatmanız için, sizlere gösterilen adımları tek tek geçecek ve gerekli olan bölümleri doldurarak hesabınızı onaylatacaksınız. 

Twitter'de onaylı bir hesap sahibi olmak için öncelikle hesabınız kapsamında yer alan bilgilerinizin doğru olması, hesabınızda yer alan iletişim adreslerinin doğruluğu ve kişisel bilgileriniz dahilinde herhangi bir yanlışlık olmaması gerekmektedir. Sizlere sunmuş olduğumuz videoda yer alan ilk işlemleri yaptıktan sonra karşınıza çıkan formu dolduracak ve akabinde iki tane web adresinizin bilgilerini yazarak, hesabınızı onaylatabileceksiniz. Buradaki en önemli konuların başında web adresleri gelmektedir. Twitter üzerinde onaylı hesaba sahip olmanız için mutlaka iki tane web adresi gerekmektedir. Şimdi, aşağıda yer alan videoyu izleyerek Twitter üzerinde hesabınızı en kısa sürede nasıl onaylatacağınızı öğrenebilirsiniz. Kaynak:kithaber.com

twittter Twitter Hesap Onaylatma Twitter rozet alma Twitter profil onaylatma

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ayşe     2018-05-30 Benim 2000 takipçili hesabım var onu onaylatabilir miyim