Facebook Video İndirme
Güncelleme 

Facebook Video İndirme

Facebook Video İndirme
Facebook Video İndirmeProgramsız Facebook Video İndirme

Dünya üzerinde Facebook kullanmayandan çok kullananların olduğunu düşünürsek, dünyaca ünlü sosyal medya sitesinin ne kadar geniş kapsamlı ve ne kadar büyüdüğünü rahatça görmüş oluruz. Milyonlarca üyesi bulunan ve her gün milyonlarca paylaşımın yapıldığı sosyal medya sitesi Facebook'ta kullanıcılar, her gün farklı videolar ve resimler paylaşarak arkadaşlarının beğenisine sunuyor, kimi zaman kendi zevklerine uygun olduğunu düşündükleri paylaşımlar yaparak, Facebook profillerinde renkli görüntülerin ve videoların yer almasını sağlıyorlar.

Şüphesiz ki ülkemizde de Facebook kullanan milyonlarca insan olduğunu düşünürsek, profillerde paylaşılan yazıların, resimlerin ve videoların sayısının ne kadar fazla olduğunu anlamış oluruz. Facebook üzerinde paylaşılan bir resmi bilgisayarınıza indirmek ne kadar kolay ise, bir çok kullanıcı için Facebook üzerinde paylaşılan videoların indirme işlemi de bir o kadar zordur diye düşünülmektedir. İşte bu haberimizde, söz konusu düşüncenin aslında ne kadar yanlış olduğunu sizlere ispat edecek ve Facebook'tan video indirmek için herhangi bir eklenti ya da programa ihtiyaç duymadan kısa sürede Facebook'ta paylaşılmış olan bir videoyu indirme işlemini anlatacağız. 

Facebook üzerinde yer alan bir videoyu bilgisayarınıza indirmek için öncelik olarak indirmek isteyeceğiniz videoyu açmalı ve başlatmalısınız. Sonrasında video üstüne ''fare'' aracı ile sağ tıkladıktan sonra açılan menüden ''show video url'' seçeneğini işaretleyin. Bu işaretleme akabinde video urlsini  kopyalayacak ve sonrasında kullanmış olduğunuz internet tarayıcısını açarak www yazılarını silerek söz konusu bölüme ''m'' yazacaksınız. Bu işlemi de tamamladıktan sonra, indireceğiniz videonun üstüne tekrardan gelerek sağ tıklayacak ve açılan menüdeki ''video olarak kaydet'' yazısına bir tık atacak ve böylelikle Facebook üzerinde izlemiş olduğunuz videoları kolayca indirebileceksiniz. Kaynak:kithaber.com

Facebook'tan video indirmek facebook video indirme

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500