Fatih Projesi'nin Yenilenmesi Adına Toplantı Yapıldı
Güncelleme 

Fatih Projesi'nin Yenilenmesi Adına Toplantı Yapıldı

Bursa ve ilçelerinde, Fatih Projesi’nin yenilenmesi ve geliştirilmesi adına toplantılar yapıldı. Yapılan toplantılarda, Bilişim Teknolojileri İl Koordinatörü Alper BAYRAMOĞLU, koordinatör yardımcıları ve diğer yetkililer de yer aldı. Eğitim alanında başarılı çalışmalar yapılmasını sağlayan Fatih Projesi’nin, bilişim teknolojileri bazında geliştirilmesi planlanıyor. Bu anlamda Bilişim Teknolojileri İl Koordinatörü Alper BAYRAMOĞLU, gerekli açıklamalarda bulundu. Açıklama şöyle:

Fatih Projesi'nin Yenilenmesi Adına Toplantı Yapıldı
Fatih Projesi'nin Yenilenmesi Adına Toplantı YapıldıBursa ve ilçelerinde, Fatih Projesi’nin yenilenmesi ve geliştirilmesi adına toplantılar yapıldı. Yapılan toplantılarda, Bilişim Teknolojileri İl Koordinatörü Alper BAYRAMOĞLU, koordinatör yardımcıları ve diğer yetkililer de yer aldı. Eğitim alanında başarılı çalışmalar yapılmasını sağlayan Fatih Projesi’nin, bilişim teknolojileri bazında geliştirilmesi planlanıyor. Bu anlamda Bilişim Teknolojileri İl Koordinatörü Alper BAYRAMOĞLU, gerekli açıklamalarda bulundu.

Açıklama şöyle:

BURSA-Bursa'da 2017-2018 Eğitim -Öğretim yılının başlamasıyla birlikte Bilişim Teknolojileri İl Koordinatörü Alper BAYRAMOĞLU, İl koordinatör yardımcısı İhsan HAYKIR ilçelere bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

 

23 Eylül 2017 tarihinde sabah Karacabey ilçesindeki toplantıya Fatih Projesinden sorumlu Şube Müdürü Ahmet AYDIN, Fatih Projesi ilçe sorumlusu Sezgin MERİÇ ile BT Rehber Öğretmeni Vedat DUMAN ile bir araya geldiler. Öğleden sonra Mustafakemalpaşa ilçesinde yapılan toplantıya ise Fatih Projesinden sorumlu Şube Müdürü Mehmet ARDIÇOĞLU, Fatih Projesi ilçe sorumlusu Sezgin MERİÇ ile BT Rehber Öğretmenleri Ali ŞENER, Ayşe OKUMUŞ, Cevat ALPER , Esra SÖKEN, Hasan HAZAR, Hanifi ARSLAN, Hasan KESKİN, Utku Sezer BİLDİRCİN katıldılar.

 

 

25 Eylül 2017 tarihinde sabah Yenişehir ilçesindeki toplantıya Yenişehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa AYAZ, Fatih Projesinden sorumlu Şube Müdürü Muhammed ASİL ile BT Rehber Öğretmeni İsmet Hazar KAPAK ile bir araya geldiler. Öğleden sonra İnegöl ilçesinde yapılan toplantıya ise Fatih Projesinden sorumlu Şube Müdürü Ömer KABAN, Fatih Projesi ilçe sorumlusu Osman Ferhat EKER ile BT Rehber Öğretmenleri Mustafa TOP, Yılmaz GÜLER, Hakan Hüseyin ÇÖREKÇİOĞLU, Mustafa ÜNSAL, Tansen ALTUN, Ayşe ALTINTAŞ, Mahmut DURDU ,Özge YILDIZ katıldılar.

 

26 Eylül 2017 tarihinde sabah Kestel ilçesindeki toplantıya Fatih Projesinden sorumlu Şube Müdürü Sedat Cumali KOCA, Fatih Projesi ilçe sorumlusu Nihat HANPOLAT ile BT Rehber Öğretmenleri Seyhan GÜLER, Şükriye KARKAR, Ercan MUTLU ile bir araya geldiler.Öğleden sonra Gürsu ilçesinde yapılan toplantıya ise Fatih Projesinden sorumlu Şube Müdürü Osman AYKUL, Fatih Projesi ilçe sorumlusu Abdulmuttalip ŞAHİN ile BT Rehber Öğretmenleri Zeliha DUR, İlhan ŞİMŞEK, Meryem KAYNARCALIOĞLU, Ahmet ERYILMAZ, Samet Bal, Müzeyyen Eken DÜZBAĞ katıldılar.

 

 

Toplantılar da aşağıdaki konu başlıkları detaylı bir şekilde görüşülerek bilgi alışverişinde bulunuldu.

•             FATİH projesi kapsamında yapılan çalışmalar

•             BT Rehber Öğretmenlerinin görev ve sorumlulukları.

•             Dönem planı, aylık çalışma raporları, ders programları.

•             Fatih projesinin ilçedeki şuan ki durumu.

•             Bursa Fatih Projesi sitesinin tanıtımı.

•             Drive üzerindeki online formlar ve klasörlerin kullanımı.

•             Bursaeba sosyal medya hesapları.

•             ESY ile ilgili bilgilendirme.

•             2.faz erişim ve altyapı hakkındaki sorunlar ve çözüm önerileri

•             1. Faz ET ların garanti süreleri.

•             Fatih kalemin tanıtımı ve yaygınlaştırılması

 

İl koordinatör yardımcısı İhsan HAYKIR bir sunum yaptı.

 

Bilişim Teknolojileri İl Koordinatörü Alper BAYRAMOĞLU "Fatih Projesi kapsamında yapılan çalışmaları tanıtma fırsatı bulduk. Sizlerin düşüncelerinizi aldık. Farkındalık altyapı bilincini oluşturmak adına çok verimli bir toplantı olduğunu düşünüyorum. Önümüzdeki günlerde Bursa genelinde tüm ilçeler de toplantılarımızı devam ettireceğiz" dedi.

Fatih Projesi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500