Öğretmenim Bana Ses Ver Projesi Başlatıldı
Güncelleme 

Öğretmenim Bana Ses Ver Projesi Başlatıldı

EBA, eğitim adına bilişim çalışmaları yapmakta ve yaptığı çalışmaları öğrencilerle buluşturmaktadır. EBA kapsamında yapılan son proje “Öğretmenim Bana Ses Ver” uygulamaya faaliyetleri başlatıldı. Aynı zamanda eTwinning uygulamasın da dâhil edildiği proje, proje uygulama sınıfı olarak hizmet vermeye başlayacak. Açıklama Şöyle:

Öğretmenim Bana Ses Ver Projesi Başlatıldı
Öğretmenim Bana Ses Ver Projesi BaşlatıldıEğitim ve Bilişim Ağı İnternet Sitesinde Yer Alan açıklamaya göre: EBA, eğitim adına bilişim çalışmaları yapmakta ve yaptığı çalışmaları öğrencilerle buluşturmaktadır. EBA kapsamında yapılan son proje “Öğretmenim Bana Ses Ver” uygulamaya faaliyetleri başlatıldı. Aynı zamanda eTwinning uygulamasın da dâhil edildiği proje, proje uygulama sınıfı olarak hizmet vermeye başlayacak.

Açıklama Şöyle:

Kocaeli, Gebze Mehmet Alp TİRYAKİOĞLU İlkokulunda görev yapan Şule KILIÇKAYA öğretmenimizin eTwinning projesi olarak geliştirdiği “Öğretmenim Bana Ses Ver – Proje Uygulama Sınıfı”; 1.sınıf öğrencilerinin yaparak yaşayarak öğrenebilecekleri, çok fazla duyu organına hitap eden materyal ve eğitsel donanımın yer aldığı, velilerin de sürecin bir parçası haline getirildiği yenilikçi bir sınıf ortamı sunuyor.

 

Sınıfta bulunan proje ağacı çocukta 'Doğa Sevgisi' temalı bir düşünce, davranış yaklaşımı oluştururken, Drama ve Müzik Merkezi'ndeki enstrüman ve kuklalar özgüven konusunda çok farklı ve etkili bir davranış dönüşümü yapmaktadır. Eğitici Oyunlar ve Üç Boyutlu Çalışmalar Köşesinde bulunan farklı materyal ve zeka oyunları; öğrencilerde öğrenme isteği, bireysel mücadele ve takım oyunları ruhu kazanma konusunda ciddi katkılar sağlamaktadır.

 

EBA Ailesi olarak değerli çalışmalarından dolayı Şule KILIÇKAYA öğretmenimizi, okul idarecilerimizle sınıfındaki öğrenci ve velileri kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

eba

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500