E-okul devamsızlık öğrenme
Güncelleme 

E-okul devamsızlık öğrenme

E-okul devamsızlık öğrenme
E-okul devamsızlık öğrenmeE-okul devamsızlık öğrenme

E-okul veli bilgilendirme sistemi ile e okul devamsızlık, e okul karne notları ve e okul veli girişi sayfalarının hepsine ulaşabilirsiniz. E-okul veli bilgilendirme sistemi ile sizlerde artık çocuklarınızın ders notlarını, sınav sonuçlarını, ders programlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Bu konular dışında gerektiği zaman okul idaresine ulaşabilirsiniz. Veya öğretmenleri ile irtibata geçmeniz de mümkündür. Öğrenci e okul sistemi TC kimlik numarası ile açışıyor ve siz bu sayede çocuğunuzun bilgilerine internet ortamında ulaşabilirsiniz. Bu sistem Milli Eğitim Bakanlığı tarafından uygulanmakta ve son iki yıldır da başarılı bir şekilde okullarda kullanılmaktadır. E-okul sayesinde hem öğretmenler hem öğrenciler hem de okul idaresi zamandan tasarruf elde etmiş oluyor. Tabi veliler içinde çocuğunu takip etmek bir tık kadar yakın oluyor.

Okul ailesine ve topluma faydalı fertler yetiştirebilme için vardır. Fakat bazen bu süreç hiçte kolay olmayabiliyor. Çünkü birçok öğrenci dış etkenlerden olumsuz etkileniyor. Her bir birey eğitimini ve öğretimini tamamlaması için okula gönderiliyor. Fakat bazen farklı bir arkadaş çevresi aileden uzaklaşma öğrencilerin hayatını olumsuz etkiler. İşte aileler bu nedenle çocuklarını takip etmeli ve ihmal etmemelidirler. Sizler de eğer çocuğunuzu takip etmek isterseniz TC kimlik numaranız ile sisteme giriş yapabilirsiniz ve bu sistem üzerinden devamsızlığını ve notlarını öğrenebilirsiniz.

Velilerimiz için hazırladığımız bu sayfada devamsızlık yapan çocuklarınızı devamsızlıklarını e-okul devamsızlık bilgileri öğrenme sayfasından öğrenebileceksiniz. E-okul veli bilgilendirme sistemi öğrencilerimiz ve velilerimiz için çok büyük bir kazanctır. Notlar dışında devamsızlık bilgileri hakkında da bilgiler sisteme girilmektedir. Öğrenci velileri çocuklarının devamsızlık bilgilerini e-okul‘a giriş yaparak kolaylıkla öğreniyor ve böylelikle kafasında çocuğum devamsızlık yapıyor ve bana yalan mı söylüyor gibi soruların cevabınına ulaşmış oluyor. Bütün velilerimiz mutlaka çocuklarının okuldaki durumlarını öğrenmek ister. Ancak birçoğu çalıştığı için iş yerlerinden izin alamamaktadırlar.

Devamsızlık, öğrencilerimizin okula devam edip etmediklerini tabiri caizse okuldan kaçtıkları günlere verilen isimdir. İnternetin nimetlerinden olan e-okul ile birlikte öğrencilerinize ait devamsızlık durumlarını da görüntüleyebilirsiniz. Gelci umarım çocuklarınız okuldan kaçmaz yani devamsızlık yapmazlarda sizlerde girip buradan takip etmek zorunda kalmasanız. Ama yinede sistem mükemmel bir çalışma örneği gösteriyor. Kaynak:eokulogrencigirisi.com

E-okul veli bilgilendirme sistemi e okul eokul

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500