Sahil Güvenlik Komutanlığı 50 Memur Alımı Yapacak
Güncelleme 

Sahil Güvenlik Komutanlığı 50 Memur Alımı Yapacak

Geçtiğimiz günlerde Sahil Güvenlik Komutanlığına memur alınacağı yönünde bilgiler gelse de resmi bir açıklama o sırada bulunmuyordu. Son haber ile birlikte Sahil Güvenlik Komutanlığı istihdam edilmek üzere 50 memur alacağını duyurdu.

Sahil Güvenlik Komutanlığı 50 Memur Alımı Yapacak
Sahil Güvenlik Komutanlığı 50 Memur Alımı Yapacak2016 KPSS puanı üzerinden alım gerçekleştireceğini duyuran Sahil Güvenlik Komutanlığı Hukuk ve Mühendislik alanlarından istihdam sağlayacak. Önümüzde ki hafta başvurular başlarken Lise, Ön Lisans, Lisans mezunlarının başvuru hakkının olacağını duyurdu.

Başvuru Şartları;

• Lisans mezunları için 2016 yılı KPSS sınavına ait KPSSP03,
• Önlisans mezunları için 2016 yılı KPSS sınavına ait KPSSP93,
• Ortaöğretim (lise) mezunları için 2016 yılı KPSS sınavına ait KPSSP94,
puan türü kullanılacaktır

Başvuruların tamamı internet üzerinde yapılacak olup, adaylar başvurularını eksiksiz ve doğru biçimde doldurmak zorundadır. Memurluk için başvuracak adaylar 19 Aralık- 29 Aralık tarihleri arasında işlemlerini gerçekleştirebilirler. 19 Aralık Pazartesi günü saat 15:00 da başlayacak başvurular 29 Aralık günü14: 00 da son bulacak. Mülakat sınavına girmeye hak kazanan adaylar ilse 27 Ocak tarihinde belirlenen merkezlere çağrılarak mülakatları gerçekleştirilecek. Başvuru sırasında diplomanın ön ve arka yüzü, yurt dışında öğrenim gören adayların denklik belgeleri okunaklı şekilde taratılarak sisteme yüklenecektir. Toplamda 50 memur alacak olan Sahil Güvenlik Komutanlığı 2018 yılının başında personel ihtiyacını karşılayarak 50 kişiyi istihdam etmiş ve bünyesine katarak göreve başlatmış olacaktır.


 


 


 


 

KPSS Sahil Güvenlik komutanlığı Memurluk

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500