Stüdyo Daire Dekorasyonu Fikirleri
Güncelleme 

Stüdyo Daire Dekorasyonu Fikirleri

Her insanın bir evi vardır muhakkak. Bazen 1+1 bazen 2+1 bazen 3+1 yada daha fazlası. Her dairenin ayrı bir mimari tarzı vardır. Apayrı bir dizaynı. Stüdyo tipi daire örnekleri de bunlardandır.

Stüdyo Daire Dekorasyonu Fikirleri
Stüdyo Daire Dekorasyonu Fikirleri 

Genellikle 1+1 yada 2+1 evler için kullanılmaktadır. Stüdyo dairelerin özelliği salon ile mutfağın iç içe olup salonun hacminin fazla olmasıdır. Bu tip daireler genellikle ofis olarak, fotoğrafçılar için, küçük reklam ajansları için, emlak ofisi olarak, avukat ofisi olarak ve ev olacak şekilde de kullanılabilir. Peki, stüdyo daire dekorasyonu fikirleri nelerdir ? Nasıl bir iç mimari yöntem uygulanabilir? Yada ne tür mobilyalar kullanılabilir?

Stüdyo tipi daireler için dekorasyon yelpazesi oldukça geniştir. İstediğiniz şekilde dekore edebilirsiniz. Sadece zevkinize bağlıdır. Mutfak ve salon iç içe olacağından mutfak dolaplarınız ve beyaz eşyalarınızın hem kendi içinde hemde salondaki mobilyalarınızla uyumu yakalaması gerekir. Bunu sağladıktan sonra renkli, asimetrik yada yapboz şeklinde tablolarla duvarlarınızı süsleyebilirsiniz. L tipi koltuklar, şık bir orta sehpa ile kullanabilirsiniz. Ayrıca boş kalan yerleri büyük minderlerle, rengarenk polar puflarla dekorasyonu sağlayabilir ve hem şıklığı hemde canlılığı sağlayabilirsiniz. Yok eğer ben renkliliği sevmem, sade ve şıklıktan yanayım diyorsanız eğer tek renk mobilyalar tercih edebilirsiniz. Bej, krem, açık kahve tonlarını tercih ederek sadeliği, duvar kağıtlarıyla hareketlilik yaratarak şıklığı elde edebilirsiniz. Gerisi sizin zevkinize ve yaratıcılığınıza bağlı.

Kaynak:bilgizar.com

yapboz dekorasyon duvar kağıtları Dekorasyon Fikirleri

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500