Kadınları Erkeklerden Soğutan Şeyler
Güncelleme 

Kadınları Erkeklerden Soğutan Şeyler

Kadınlar düşünceleriyle en ufak detayları bile değerlendirip sorun yapabilirler. Bu hayatın her alanında kendisini gösterirken ikili ilişkilerde daha ön plandadır. Erkeğin her hareketi, davranışı hatta jest ve mimiklerini bile önemseyip onlardan bir sonuç çıkarırlar. Öyle durumlar olur ki kadınları erkeklerden soğutur.

Kadınları Erkeklerden Soğutan Şeyler
Kadınları Erkeklerden Soğutan Şeyler 

 İşte kadınları erkeklerden soğutan şeyler:
Saygısız hareketler: Otobüste, metroda, sokakta, markette kısacası dolaylı yollardan iletişimin bulunduğu her yerde kadınların varlığını unutup insaniyete bile ters düşen kabalıklar, küfürler, yerlere tükürmeler, laf atmalar son derece popüler davranışlardan. Bu tarz davranışlarla karşılaşan kadında içgüdüsel olarak bir tiksinme ve soğuma kendini gösterir. Bu gibi davranışlarda bulunan erkeklerle değil aşk yaşamak, aynı dünyada yaşamaktan bile rahatsızlık duyarlar.

 

Sınırlı bakış açısı: Kadının aşktaki ve yaşamdaki yeri hakkında sınırlı bakış açısına sahip olan erkekler kadınların tiksindiği erkekler arasındadırlar. Kastedilen, kadını sadece bir seks objesi olarak görme, ev işi yapma yeteneğine sahipse evlenmek için ideal olarak görme, bir konu hakkında fikri sorulduğunda sadece amaca odaklanmış cevaplar verme gibi özelliklere sahip tabiri yerindeyse, at gözlükleri ile hayata bakan erkekler kadınların erkeklerden soğumasına neden olur.
Romantik erkek olma çabası: Romantik olmak her anı duygusal olarak dorukta yaşamak ve bu yoğunlukları çeşitli aktivitelerle süslemektir. Yani bunları yapabilmek için kişisel özelliklerin uygun olması lazım. Kadınlar partnerlerini kendileri olduğu için severler, küçük sürprizler tabi ki şart ancak bunun için yalancı romantik olmanıza gerek yok.

Kaynak:bilgizar.com

Soğutan Şeyler Romantik jest

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500