Yıpranmış Saçlar İçin Bitkisel Formül
Güncelleme 

Yıpranmış Saçlar İçin Bitkisel Formül

Yaz geldi. Sıcaklar başladı ve saçlarımız güneş ışınlarına uzun süre maruz kaldığı için bugün ki yazımızda sizlere çözüm önerilerinde bulunacağız.

Yıpranmış Saçlar İçin Bitkisel Formül
Yıpranmış Saçlar İçin Bitkisel Formül Biz kadınlar her zaman daha iyi görünmek umuduyla milyonlarımızı şampuanlara saç serumlarına harcarız. İşte biz size bunun yerine altın değerinde öneride bulunarak saçlarımızı daha ekonomik ve daha güvenli koruyacağımızı anlatacağız.  Özellikle de yıpranan saçlar için vereceğimiz tüyolara bayılacaksınız. Eğer sizde yıpranmış saçlar için bitkisel formül arıyorsanız doğru yerdesiniz.

İlk olarak saçımıza sürekli düzleştiriciler, fön makineleri, maşa gibi etkilerden korumak amacıyla hiç bir zaman saçımız tam anlamıyla kurumadan bu tür ısıları kullanmamalıyız. Bu ürünleri kullanmadan öncede saçımıza mutlaka bitkisel koruyu krem uygulamalıyız ki saçlarımız daha az ısıya maruz kalsın. Ardından eğer saç telleriniz ince, az veya dökülüyorsa ısı ayarını daha az seviyede kullanmalıyız. Saç konusunda mevsim şartları da önemli yer alır. Mevsim kış ayı ise ve hava rüzgarlı, soğuksa bere ve ya yumuşak bir şapka yardımıyla saçımızın kurumasını engellemiş oluruz. Eğer ki yaz ayı ise fazla güneşe maruz kalmadan serin ve gölge yerlerden yürümemizde fayda var. Saç uçlarımızda kırıklıklarımızda var ise bunları 2 ayda bir düzenli olarak kestirmekte bize fayda sağlar . Bunların yanı sıra evde kendimizin doğal olarak hazırladığı saç serumları gerçekleştirebiliriz. Örneğin saçları kuru ve yıpranmış saçlı bayanlar için 1 kaseye yarım limon ve 1 çay bardağı hakiki zeytin yağını karıştırarak saç diplerinden saç uçlarına kadar uyguluyoruz.  1 ve ya 2 saat beklettikten sonra bitkiselliğine güvendiğimiz bir şampuanla yıkıyoruz. Bu yöntem saçlarımızın daha canlı daha parlak olmasına yardımcı olur. Bu şekilde paramızı çöpe atmadan güvenilir şekilde kendi saç maskemizi kendimiz yapmış oluyoruz. Hadi durmayın kendi saç uzmanınız olmak için sizde bu maskeyi uygulayın.

Kaynak:bilgizar.com

yıpranmış saç Saç uçları saç telleri

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500