Mide Ekşimesine Neden Olan Yiyecekler
Güncelleme 

Mide Ekşimesine Neden Olan Yiyecekler

Mide Ekşimesi Yapan Yiyecekler

Mide Ekşimesine Neden Olan Yiyecekler
Mide Ekşimesine Neden Olan Yiyecekler
        Portakal, greyfurt ve portakal suyu klasik mide ekşimesi gıdalardır. "Bunlar çok asidik," Robynne Chutkan, MD diyor. Chutkan Chevy Chase, Md Kadınlar için Sindirim Merkezi'nin kurucusu. Ve bir gastroenterolog Washington, DC'deki Georgetown Hastanesi'nde ise "o kadar asidik olmanın bir sonucu olarak," o da muhtemeldir ", diyor mide ekşimesi neden tüketildiğinde özellikle, Aksi takdirde aç karnına.

Mide Ekşimesi Yapan Yiyecekler
 1)Kola
 2)Portakal
3)greyfurt
4)Domates
5)aşırı yağlı yemekler
6)Çikolata
7)kafein
8)cips kraker

                                           Mide ekşimesi ve Sarımsak ve Soğan
     Bonnie Taub-Dix, MA, RD, "mide ekşimesi ile Bazı insanlar sarımsak veya soğan ya iyi yapmıyoruz." Diyor Taub-Dix, Amerikan Diyetetik Birliği sözcüsü, New York ve Woodmere özel muayenehanelerde bir beslenme uzmanı olan, NY "Hepsi çok bireysel değil," diyor. Mide ekşimesi önlemek için, o aşağıdaki öneri sunuyor: ". Eğer mide ekşimesi suçluları gıdalar izlemek ve güvenli gıdaların bir listesini geliştirmeye çalışın yardımcı bir besin günlüğü tutun" Izgara tavuk, pişmiş tatlı patates, tost ya da peynir, diyor, gibi yiyecekler mide ekşimesi gıda listesinin güvenli tarafta bulunmaktadır.
                                          Mide Ekşimesine İyi Gelen Yiyecekler

1)
Karnabaha
2)Lahana
3)Patates
4)Elma Sirkesi
5)Muz
6)Meyan Kökü
7)Muz

Kaynak:faydaliolanbilgiler.com

 

mide ekşimesi nasıl geçer mide ekşimesine iyi gelen yiyecekler mide ekşimesini geçiren yiyecekler Mide Yanması mide yanmasını yapan yiyecekler mide yanmasına ne iyi gelir

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500