24 Kasımda Öğretmenlere Tren Bileti Hediyesi
Güncelleme 

24 Kasımda Öğretmenlere Tren Bileti Hediyesi

Türkiye Cumhuriyet Devlet Demiryolları Aş Genel müdüründen Öğretmenleri sevindirecek bir açıklama geldi. 24 Kasım Öğretmenler gününe özel o gün alından biletlerde yarı fiyatına seyahat edebilecekleri bilete sahip olacaklarını belirtti.

24 Kasımda Öğretmenlere Tren Bileti Hediyesi
24 Kasımda Öğretmenlere Tren Bileti HediyesiGelecek nesillerimizin teminatı ve eğiticileri olan öğretmenlerimize bu hediye azda olsa unutulmadıklarını bilecekler. TCDD Genel Müdürü Veysi KURT, 24Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle Tüm tren hatlarının Öğretmenlerimize yüzde elli indirim uygulanacağını söyledi. Bu kapsam sadece kamu öğretmenlerini değil tüm öğretmenleri indirimden faydalandırıyor. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı veya bakanlıklardan onaylı Her derece ve türden özel veyahut resmi kurumlara bağlı tüm Öğretmenler, Üniversitede Yüksek Öğretim veren Öğretim üyeleri ve Özel sektörde Öğretmenlik yapanlarda bu kampanyadan faydalanacak olup 24 Kasım tarihinde alınan bilete sefer tarihi ne olursa olsun yüzde elli indirimli seyahat etme imkanı sunulacak. TCDD AŞ Genel Müdürü Veysi KURT, Gelecek nesillere ışık tutan öğretmenlerimize sonsuz saygı duyduklarını belirtip yazılı açıklamayla bu konuyu kesinleştirdi. Bu kampanya sayesinde Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları olarak Öğretmenler gününü kutladıklarını söyledi ve Tüm Öğretmenlerimize minnettarlıklarını dile getirdi.

    Veysi KURT bu uygulamaların 2013 yılından itibaren Yaklaşık 17000 öğretmene ulaştığını belirtmiş olup bu yıl daha fazla kişiye ulaşacaklarını söyledi. 24 Kasım tarihleri dışında ise yüzde yirmi indirim uygulamasının devam ettiğini söyledi. 

öğretmen TCDD Milli Eğitim Bakanlığı 24 Kasım öğretmenler günü

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500