Eğitimde Fatih Projesi Eğitim Teknolojileri Zirvesi 2017 Başlıyor
Güncelleme 

Eğitimde Fatih Projesi Eğitim Teknolojileri Zirvesi 2017 Başlıyor

Millî Eğitim Bakanlığı, Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü önderliğinde düzenlenen "Eğitimde FATİH Projesi Eğitim Teknolojileri Zirvesi" 17 - 18 Kasım'da gerçekleştirilecek.

Eğitimde Fatih Projesi Eğitim Teknolojileri Zirvesi 2017 Başlıyor
Eğitimde Fatih Projesi Eğitim Teknolojileri Zirvesi 2017 BaşlıyorZirvenin; akademisyenleri, karar vericileri, uzmanları, öğretmenleri, her seviyeden ilgili öğrencileri, sivil toplum temsilcileri ile özel sektörü bir araya getirerek teorik ve pratik bilgilerin tartışıldığı ve paylaşıldığı bir ortam olması amaçlanmıştır. Zirvede Eğitimde FATİH Projesi bağlamında eğitim teknolojileri ve öğretmen – öğrenci ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi konulara yönelik konuşmacılar, paneller ve sözlü sunumları gerçekleştirilecektir. Ayrıca Kodlama, Robotik ve Üç Boyutlu Teknolojiler gibi birçok alanda atölye/workshop yapılacaktır. Zirvenin dili Türkçe ve İngilizce olup eğitim teknolojilerindeki gelişmelerin Eğitimde FATİH Projesi kapsamında değerlendirilme imkânı sunulması ile özel bir toplantıdır.

Zirve, son derece geniş katılımlı bir ortamda fikir alışverişinde bulunabilecek bir ortam sağlamının yanı sıra Eğitimde FATİH Projesini daha yakından izleme fırsatı sunmaktadır.

Zirve web adresi: http://fatihprojesietz.meb.gov.tr/

Fatih Projesi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500