İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ MEMUR ALIMI YAPACAK


İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ MEMUR ALIMI YAPACAK

Son dönemlerde sıkça artan sözleşmeli memur alımı duyurularına bir yenisi eklendi. İstanbul Üniversitesi en son yapılan açıklamaya göre 133 memur alımı yapacak. İstanbul Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma kurumlarında görevlendirilmek üzere 133 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacak.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ MEMUR ALIMI YAPACAK
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ MEMUR ALIMI YAPACAK Cengiz Bostancı

657 sayılı DMK’nın 4. maddesinin B fıkrası doğrultusunda yapılacak personel alımı için başvuru tarihi 28 Kasım 2017 tarihi ile başladı.

Memur olmak isteyenler başvurularını 12 Aralık 2017 tarihine kadar İstanbul Üniversitesinin Personel Daire Başkanlığına talep edilen belgelerle birlikte şahsen yapabilirler. İstanbul Üniversitesinin sözleşmeli memur alımına lise ve lisans mezunları başvurabilir. Başvurularda lisans mezunları için 2016 KPSS P3, lise mezunları için ise 2016 KPSS P94 puanından taban 55 puan almış olmak şartı mevcut. Memur kabul puanının ise en düşük 80 veya 85 civarı olması beklenmekte.

Genel başvuru şartları içerisinde 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde açıklanan genel şartlar taşınmalı, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olunmalı. 4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmaktayken istifa ederek görevinden ayrılan sözleşmesi feshedilenler; fesih tarihinden başlamak üzere 1 yıl süre geçmeyenler başvuru yapamayacaklar. Ücret ve yapılacak sözleşme konusunda detaylara isteyenler İstanbul Üniversitesinin resmi sitesinden ulaşabilir ve detaylı bilgileri barındıran pdf ve Word eklerine ulaşabilir.  

memur alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500