AÖF Sonuçları Açıklandı mı?
Güncelleme 

AÖF Sonuçları Açıklandı mı?

Anadolu Üniversitesi tarafından 25- 26 Kasım günü yapılan vize sınavları sonuçları açıklandı. Yüzbinlerce öğrencinin merakla beklediği sonuçlar AÖF web sayfasında yayınlandı.

AÖF Sonuçları Açıklandı mı?
AÖF Sonuçları Açıklandı mı?Açıköğretim Fakültesi, örgün öğretimin yanında okula devam etmeye zamanı olmayan ancak kariyer yapmak isteyenler için önemli bir fırsat olarak görülmektedir. Aynı zamanda ikinci bir üniversite okumak isteyenler içinde fırsat niteliğinde bir üniversite olarak görülmektedir. Toplam 56 bölümden oluşmaktadır. İşletme Yönetiminden İlahiyata, Medya ve İletişimden Eczane Hizmetleri’ne kadar iş olanağı ve kariyer adına kendini geliştirmek isteyenler için avantaj olarak görülmektedir. Vize sınavlarına giren öğrenciler şimdi merakla sınav sonuçlarını beklemektedir. AÖF web sayfası sınav sonuç giriş ekranından T.C kimlik numaranızı girerek sınav sonucu öğrenmeniz mümkün. Sınav sonuçlarına itiraz etmek isteyen öğrenciler ise sonuçların açıklanma tarihinden itibaren üç iş gün içerisinde itiraz edebilir. Bu süre geçtikten sonra yapılacak itirazlar ise dikkate alınmamaktadır. Bu nedenle itiraz süresine dikkat edilmelidir. Bir diğer merak edilen konu ise sınava mazeretleri nedeniyle giremeyen öğrencilerin başka bir yer ve zamanda sınava girip giremeyecekleridir. Sınava hangi sebeple giremediği dikkate alınmaksızın sınav hakkının saklı tutulması mümkün olmayıp, tekrar sınav yapılmamaktadır.

AÖF sınav sonuçlarını öğrenmenin bir başka yolu ise e-devlet kapısı internet sitesi aracılığı ile T.C Kimlik Numara ve e-Devlet şifresi bilgileri girilerek e-Hizmetler aracılığı ile sınav sonuçlarına ulaşmanız mümkün. Bu sayfada sınav notu sorgula ekranından sonuçları görebilirsiniz.

AÖF sınav sonuçları

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500