Cumhurbaşkanın'dan memurları ümitlendiren ücret açıklaması yaptı
Güncelleme 

Cumhurbaşkanın'dan memurları ümitlendiren ücret açıklaması yaptı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı konuşmada "Hiçbir kaymakamımızın, emri altında çalışanlardan daha düşük maaş alıyor olması kabul edilebilir bir durum değildir. Bu konuda bir çalışmanın yapılarak tüm meslek grupları açısından hakkaniyete dayalı bir ücret dengesinin en geç 2019 yılında kurulacağına inanıyorum" diyerek tüm memurları heyecanlandırdı.

Cumhurbaşkanın'dan memurları ümitlendiren ücret açıklaması yaptı
Cumhurbaşkanın'dan memurları ümitlendiren ücret açıklaması yaptıCumhurbaşkanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kamuda çalışan binlerce kişiyi ilgilendirebilecek maaşlara dair açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan :"Hiçbir kaymakamımızın, emri altında çalışanlardan daha düşük maaş alıyor olması kabul edilebilir bir durum değildir. Bu konuda bir çalışmanın yapılarak tüm meslek grupları açısından hakkaniyete dayalı bir ücret dengesinin en geç 2019 yılında kurulacağına inanıyorum" diye açıklamada bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Eğer Türkiye 3 bin 500 dolar kişi başına milli gelirden 11 bin dolara ulaşmışsa, eğitim düzeyi bu derece yükselmişse artık burada devletle vatandaşın ilişkisinin eski düzeyde yürümesi mümkün değildir. Böyle bir yanlış yapan olursa karşısında önce bizi bulur" diyerek önümüzdeki günlerde memurlar ile ilgili yeni bir düzenlemenin yapılabileceği sinyali verdi.

memur zammı 2018 memur zammı memur zammı ayrıntıları memur zammı enflasyon farkı memur zammı görüşmeleri memur zammi guncel kaymakam zammı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500