MHRS Randevu Nedir?
Güncelleme 

MHRS Randevu Nedir?

Mhrs’nin açılımı Merkezi Hastane Randevu Sistemidir. Sağlık Bakanlığı tarafından çok daha kaliteli ve verimli bir sağlık hizmetinin verilmesi için yürürlüğe konulmuş bir uygulamadır.

MHRS Randevu Nedir?
MHRS Randevu Nedir?Sağlıkta Dönüşüm Projesinin önem taşıyan çalışmaları arasındadır. 182 Mhrs çağrı merkezini arayan vatandaşlar hastane ve hekimlerden kolaylıkla ve hızlı bir şekilde randevu alabilmektedirler. Bu uygulama vatandaşların hayatını çok daha kolaylaştıran harika bir uygulama olması ile dikkat çekmektedir. Vatandaşların çok büyük memnuniyetini kazanan bu uygulama sayesinde hastanede oluşan kuyruklar çok ciddi şekilde azalmıştır. Bu uygulama sayesinde hastanelerin sağlık hizmetinin kalitesi de fazlası ile artmıştır. Ev, iş yeri veya cep telefonunuz aracılığı ile sizde 182 numaralı telefonu arayabilir ya da online randevu sisteminden yararlanıp gereksinim duyduğunuz randevuyu hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

MHRS’nin sunmuş olduğu imkan ve faydalar bu uygulamaya olan beğeniyi her geçen gün daha da artırıyor. MHRS sayesinde sizde hastanede uzun kuyruklar beklemek yerine randevunuzu alabilir ve tam saatinde giderek sağlık hizmetinden faydalanabilirsiniz. MHRS uygulaması ile sizde rahat bir nefes alabilirsiniz.

e devlet randevu aile hekimi randevu mhrs üye ol diş hastanesi randevu alma mhrs randevu geçmişi mhrs kayıt mhrs randevu iptal mhrs tahlil sonuçları hastane randevu randevu e randevu randevu al hastane randevu alma mhrs giriş

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500