Diyet Menüsü Yerine Akupunktur
Güncelleme 

Diyet Menüsü Yerine Akupunktur

Bu yazımızda obeziteden kurtulmak için; diet, diyet listesi, akupunktur, zayıflama yöntemleri, göbek eritme konularını ele alacağız.

Diyet Menüsü Yerine Akupunktur
Diyet Menüsü Yerine AkupunkturDiyet Menüsü Yerine Akupunktur

 

            Günümüzde diyet adı altında birbirinden farklı listeler hazırlanmaktadır. Ancak çok azını uyguladığınızda hedefe ulaşırsınız. Bazı diyetler kişiyi tamamen aç bırakmaya kadar yönlendirirken bazıları da vücuda kalıcı hasarlar vermektedir. Oysa diet yerine uygulandığında çok daha faydalı olan bir tedavi yöntemi mevcuttur. Bu da akupunktur yöntemidir. Akupunktur ile kişiye diyet listesi hazırlamak yerine kilo vermeye hazır hale getirmek hedeflenmektedir.

 

            Peki diğer zayıflama yöntemleri yerine akupunktur uygulaması nasıl oluyor? Öncelikle kilo vermek isteyen kişinin iştahı en aza indirilmektedir. Daha sonra vücudunuzun besin yakma ve kan dolaşımı hızınızı dengelemektedir. Aç kalan, göbek eritme uğruna stres çeken kişideki sinirleri hafifletmektedir. Son olarak ise her ne diet uyguluyorsa uygulasın kişideki halsizlik ve hayattan bezmişlik ortadan kalkmaktadır. Bu tedavinin diyet listesi yerine uygulanması dahilinde hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Zira vücuda asla kimyasal madde sokulmamaktadır. Dolayısıyla akupunktur Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından da onay verilen bir tedavi yöntemidir. Ancak tedaviyi yapan kişinin hekim olması zorunludur. Akupunkturun bir diğer olumlu yanı da zayıflama yöntemleri için yaş sınırlaması verilirken bu yöntemde hiçbir yaş sınırlaması bulunmamaktadır. Her vücudun kaldırabileceği bir yöntemdir. Bu sayede yanak eritme, göbek eritme ve bel çevresi azaltma gibi hedefler yerine getirilebilmektedir.

 

            Peki akupunktur nasıl yapılmaktadır? Öncelikle bu tedaviye uygun olmak gerekmektedir. 3 ile 9 seans sürmektedir. Her seans 15 ile 45 dakika sürmektedir. Küçük iğneler vasıtasıyla yapılabilmekle birlikte lazer uygulamasıyla da yapılabilmektedir.

 

diet diyet listesi akupunktur zayıflama yöntemleri göbek eritme haftalık diyet menüsü obezite diyet menüsü hazırlama kalori yakan diyet listesi diyet yemek servisi diyet yemekler

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500