BİM A 101 ve ŞOK Aktüel Ürünler
Güncelleme 

BİM A 101 ve ŞOK Aktüel Ürünler

BİM A 101 ve ŞOK Aktüel Ürünler her hafta değişik ürünler piyasaya sürerek büyük marketlerin fiyat artışını önlemekte güzel bir hizmet sunmaktalar.

BİM A 101 ve ŞOK Aktüel Ürünler
BİM A 101 ve ŞOK Aktüel ÜrünlerTürkiye'nin A101, şok ve BİM gibi büyük süper marketleri haftanın belli günlerinde aktüel ürünler satışa sunar. Aktüel ürünler fiyatı normal fiyatlarından daha düşük olan ancak aynı kalitede olan ürünlerin satışa sunulmasıdır. A 101, ŞOK ve BİM aktüel ürünlerinin satışa sunulmasının amacı genelde bu süper marketlerin stoklarını eritmek veya daha fazla reklam yaparak markete daha fazla müşteri çekmek için yapılan hizmettir.

 

 Aktüel Ürünler Hangi Günlerde Gelir?

 

            Büyük marketler genele her hafta belli günlerde aktüel ürünleri satışa sunar. BİM ve a 101 gibi marketler bu ürünleri satışa sunmadan en az 1 hafta önce ürünlerin yer aldığı kataloğu internet üzerinden veya markete gelen müşterilere elden dağıtımını yaparlar. BİM aktüel ürünleri her salı ve cuma günleri markete gelmektedir. Bu ürünler olabildiği kadar düşük fiyatlarla müşterilere sunulur. Bu anlamda BİM aktüel ürünleri için fırsat ürünleri de denilebilir.  A101 aktuel ürünler ise haftada bir gün müşterilere sunulmaktadır. A101 aktuel ürünler perşembe günleri mesai başladığı ilk saatlerde marketlerdeki yerini alır ve bu ürünler kısa bir süre içinde tükenir. Bu yüzden A101 aktuel ürünlerinden yararlanmak isteyen kişilerin sabah erken saatte markete gelmesi gerekir. Şok aktüel ürünler ise diğer marketlerden farklı olarak 3 günlük bir sürede Şok aktüel ürünler müşteriler ile buluşturulur. Bu anlamda Şok aktüel ürünleri hafta sonları cuma gününden pazartesi gününe kadar sebze, meyve ve diğer ürünlerdeki indirimleri kapsamaktadır. 

BİM ŞOK BİM aktüel A 101 Şok aktüel A101 aktuel a101 a101 aktuel a101 katalog bim katalog bim aktüel ürünler aktüel ürünler sok aktuel aktüel aktüel a101 bim aktüel ürünler bu hafta a101 aktüel ürünler a101 de bu hafta a101

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500