Kırışıklık, kırışıklık maskesi
Güncelleme 

Kırışıklık, kırışıklık maskesi

İlerleyen yaş ve hastalıklara bağlı olarak kırışmaya başlayan cilt, kötü bir görüntü oluşturmakta ve kişiyi ruhsal açıdan rahatsız etmektedir. Bu çerçevede akla kırışıklık maskesi gelmekte ve kırışıklık nasıl giderilir konuları araştırılmaya başlanıyor.

Kırışıklık, kırışıklık maskesi
Kırışıklık, kırışıklık maskesiCilt Kırışmasını Önlemek İçin Doğal Yöntemler ve Maskeler 

Cilt kırışmasını önlemek için pek çok kozmetik ürün bulunsa da doğal yöntemler ve maskeler de oldukça etkili sonuçlar sunabilmektedir.

Bu yazımızda cilt kırışmasını önlemek için doğal yöntemler, cilt kırışmasını önlemek için maskeler, cilt kırışıklığı için kremler hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Yaşın ilerlemesiyle birlikte kırışmaya ve yıpranmaya başlayan cilt, kozmetik ürünler ve doğal bakım yöntemleri ile büyük oranda gençleştirilebilmektedir. Kozmetik ürünlerin yarattığı yan etkiler ve kimyasal bileşimleri zaman, zaman cildin zarar görmesine neden olabilir.

Cilt Kırışmasını Önlemek İçin Doğal Yöntemler

Bal ve Gliserin Maskesi

Bir çay kaşığı kadar bal, gliserin ve bir adet yumurta sarısını bir kap içerisinde karıştırın ve yatmadan önce cildinize sürerek kurumasını bekleyin. Sabah kalktığınızda cildinizi ılık su ile durulayın.

Maya ve Süt Maskesi

20 gr kadar maya ve az miktarda sütü maya koyulaşana kadar bir kap içerisinde karıştırın ve yüzünüze sürdükten sonra 15 dakika kadar bekleyin. Daha sonra bol ılık su ile cildinizi durulayın.

Yumurta ve Mısır Unu Maskesi

Bir adet yumurtanın akını ya da sarısını bir yemek kaşığı kadar kavrulmuş mısır unu ile bir kap içerisinde karıştırın. Daha sonra yatmadan önce bu karışımı cildinize uygulayın ve kurumasını bekleyin. Sabah kalktığınızda cildinizi bol su ile durulayın.

Kaynak:bilgiyuvasi1.info

Kırışıklık kırışıklık maskesi cilt lekeleri göz alti kirişikliğina ne iyi gelir doğal maskeler kırışıklık maskesi en iyi kırışıklık kremi göz altı kırışıklıkları

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500