Güzellik sırları
Güncelleme 

Güzellik sırları

Cilt güzelliği konusuna erkeklerden çok bayanlar dikkat etmektedirler. Cilt güzelliği için dikkat etmeniz gereken en önemli şey vücudunuzu tanımaktır. Vücudunuzun hangi ürüne alerjisi var hangi renk tonu cildinizde nasıl duruyor bunu iyi bilerek cilt güzelliğine başlamak her zaman sizi bir adım önde tutar.

Güzellik sırları
Güzellik sırlarıCildinizi korumak için bazı öneriler

Makyajınızı silmeden kesinlikle yatmayın

Ne kadar yorgun olursanız olun cildinizdeki makyajı silmeden kesinlikle yatmayın. Ciltteki kırışıklıklar makyajla yatmanın en önemli belirtilerindendir.

Yüzünüzü temizlediniz fakat rimel ve farınızı silmediniz. Uykudan gözünüzü kaşıyarak uyanırsınız çünkü rimel gözün üzerindeki nemi alır ve batma yapar. Bu yüzden siz siz olun yüzünüzdeki makyajı silmeden yatmayın.

Dışarı çıkmadan önce güneş koruyucu krem sürün

Önceden söylenmiş söz artık güncelliğini yitirdi: “Güneş girmeyen eve doktor girer.” Bunun nedeni kirlenen hava. Artık güneşten kendinizi ne kadar korursanız o kadar sağlıklı olur ve genç kalırsınız.

Siz siz olun nereye giderseniz gidin dışarı çıkmadan önce 15 faktörlü bir güneş koruyucu kremi vücudunuza sürün.

Yeterli Uyku

Cilt gece yenilendiği için uykunuzu almanız sizin için çok ama çok önemli. 8 saatlik bir uyku size yeterlidir.

Büyüme hormonunun devreye girdiği (23:00 ve 05:00) saatleri arası cilt yenilenmesi için çok önemlidir.

Kaynak:06haberler.com

maske yüz maskesi sivilce güzellik cilt sivilce maskesi güzellik sırları cilt lekeleri cilt maskesi yüz bakımı maskara cilt bakımı nasıl yapılır kuru ciltler için maske kuru cilt cilt leke tedavisi yağlı ciltler yüz kremi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500