Binlerce Kişiye Memur Olma Fırsatı!
Güncelleme 

Binlerce Kişiye Memur Olma Fırsatı!

On binlerce kişi memur olma hayali ile kamu ilanlarını saat başı inceler oldu. 2018 senesinin başlamasıyla birlikte birçok kurumda memur alımı yapılmaya başladı. Halen birçok kamu kurumunda memur alımları devam ediyor. Hangi kurum, ne kadar memur alacak? Detaylar haberimizde…

Binlerce Kişiye Memur Olma Fırsatı!
Binlerce Kişiye Memur Olma Fırsatı! Ersin YıldırımBaşbakan Binali Yıldırım, 2018 yılı içerisinde 9 bin 500 diyanet, 15 bin personel Adalet Bakanlığı’na, 20 bin öğretmen, 36 bin sağlık personeli ve diğer kamu kuruluşları da dahil olmak üzere toplam 110 bin personel alımı yapılacağını belirtmişti. Bazı kurumlar, memur alımı için KPSS şartı koyarken bazı kurumlar ise KPSS şartı olmadan alım yapacağını açıkladı.

Şu an güncel olarak memur arayan kurumlar; Sağlık Bakanlığı 57 bin personel, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı 10 sözleşmeli personel, Gazi Üniversitesi 33 akademik personel, Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü 150 sözleşmeli personel, Hacettepe Üniversitesi 38 akademik personel ve Jandarma Genel Komutanlığı 500 ‘muvazzaf sözleşmeli subay’ alımı yapıyor.


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500