WhatsApp’tan güncelleme ile gelen yenilikler
Güncelleme 

WhatsApp’tan güncelleme ile gelen yenilikler

Google Play Beta Test programı kapsamında WhatsApp, yeni özellikler yayınlamaya devam ediyor. WhatsApp, uygulama sürümünü yükselterek versiyon 2.18.189 yaptı.

WhatsApp’tan güncelleme ile gelen yenilikler
WhatsApp’tan güncelleme ile gelen yenilikler Ayşe YılmazGüncelleme ile gelen yenilikleri şuan için sadece WhatsApp beta test kullanıcıları kullanmakta olup, gelecek dönemde tüm Android kullanıcıları kullanabilecek. Her zaman olduğu gibi güncelleme özelliklerinin test edilerek, artılar ve eksilerde değerlendirilerek; özelliğin kalıcı hale getirilmesinin istenmesidir.

Versiyon 2.18.189 güncellemesi ile gelen yenilikler

Yeni güncelleme ile gelecek olan yenilik, uygulama için gelecek olan etiket mağazası olarak dikkatleri çekiyor. Etiket mağazası farklı kategorilerden oluşacak ve kullanıcı kendi duygularını en iyi ifade eden etiketi seçerek; kendini ifade edebilecek. Aynı zamanda aşk, üzgün ve vay yeni etiketler de eklendi. Paketlere sahip değilseniz ‘’No stickers of this kind’’ gibi bir ifade karşılaşırsınız. Bu durumda uygulama mağazasından indirmeniz gerekebilecek. Tabi test olduğu için gelecek dönemde sorunun kullanıcıların geri dönüşümüne önem veren WhatsApp tarafından çözümleneceğini düşünüyoruz.

Whatsapp Google Play etiket mağazası

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500