Facebook Messenger Reklamlarla Dolup Taşacak
Güncelleme 

Facebook Messenger Reklamlarla Dolup Taşacak

Facebook, gelir artırmak adına her yıl gerçekleştirdiği hamleleri daha da agresif hale getiriyor.

Facebook Messenger Reklamlarla Dolup Taşacak
Facebook Messenger Reklamlarla Dolup Taşacak Ayşe YılmazSohbet pencerelerinin istenmeyen ve rahatsız edici konuğu, Mark Zuckerberg tarafından dağıtımına başlanan Facebook Messenger video reklamlar olacak.

Sohbet pencerelerine Facebook Messenger video reklamlar...

Sınırlı sayıda kullanıcı ile başlayan ve gelecek zamanda daha fazla kullanıcıya ulaşacak Messenger video reklamlar, sohbet pencerelerinde otomatik oynayacak. Tabi ki mesajlaşma servisine kullanıcıları tarafından tepkiler geleceğini tahmin etmek zor olmasa da şuan için yapılacak bir şey bulunmaktadır.

Facebook reklamlar sorumlusu Stefan Lukakos, kullanıcıların video reklamlarını göremeye zamanla alışacağını iddia ediyor. Kullanıcıların memnuniyetine önem veren şirket, zaman içerisinde kullanıcıların memnuniyetsizliği artarsa, değişiklik yapılacağı ifade ediliyor.

Lukakos, basit reklamlar eşliğinde testler gerçekleştirdiklerini ve kullanıcıların mesaj sayısı ya da platformun kullanımı ile ilgili değişiklik yaşanmadığını belirtti. Facebook yetkilileri de reklamlar konusunda değişiklik yapılabileceğini farkında ve durum ile ilgili değişiklik yapılabileceğini de açıklıyorlar.

Facebook Messenger video reklamlar, tüm kullanıcılar tarafından hafta sonu itibarıyla görülecek.

Facebook Messenger Facebook reklamlar sohbet

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500