Canlı canlı Mate 20 Pro görüntülendi
Güncelleme 

Canlı canlı Mate 20 Pro görüntülendi

Huawei, son zamanlarda yaptığı yenilikler ve atılımlarla adından sık sık bahsettirirken, şimdi Mate 20 Pro ile çalışmalarına devam ediyor.

Canlı canlı Mate 20 Pro görüntülendi
Canlı canlı Mate 20 Pro görüntülendi Ayşe YılmazÇin’in güçlü markaları arasında yerini alan Huawei, ülkemizde de yatırımlar yapmaya başladı. Ülkemizde rekabetçi fiyatlarla karşımıza çıkan Huawei’nin P20 Pro modeli ilk üç kameralı akıllı telefon olarak karşımıza çıktı.

Huawei Mate 20 Pro ve özellikleri!

P20, çentikli ekranla karşımıza çıkarken, kamera özellikleri ile dikkatleri çekmiş ve adından çok söz ettirmişti. Marka şimdi de Mate 20 Pro adlı yeni model üzerinde çalışmalara başladı ve hakkında söylemlerde ortaya çıkmaya başladı.  İlk Samsung tarafından üretilen 6.9 inç OLED ekranla gündeme gelen model, ince çerçeveleri ile dikkatleri çekiyor.

Model incelendiğinde sol ve sağ taraftaki yansımalara bakıldığında kavisli bir model olarak karşımıza çıkacağa benziyor. Diğer yanda da üçlü kamera yerini alırken, parmak izi sensörü görülmüyor. Buradan da yapılabilecek yorum, 3 boyutlu yüz tarama ya da parmak izi okuma teknolojisi telefonda yerini alacak şeklinde olabilir. Henüz teknik özellikleri ile ilgili bir bilgi sahibi olunamadı ama en iyi donanıma sahip olacağına kesin gözü ile bakılıyor.

 

 

 

Huawei Mate 20 Pro parmak izi akıllı telefon

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500